Зупинення конкурсу на главу правління Приватбанку: суд досі не призначив розгляд апеляції

Вівторок, 16 березня 2021, 11:15
 

Через самовідвід суддів Північний апеляційний суд досі не призначив розгляд апеляції Приватбанку на ухвалу Госпсуду Києва про забезпечення позову, якою Приватбанку та Кабміну заборонено обрання та призначення голови правління банку.

Про це повідомляє прес-служба банку.

"4 березня 2021 року за результатами автоматизованого розподілу було визначено початкову колегію суддів для розгляду справи, однак вже 9 березня колегія задовольнила самовідвід.

Згідно з ухвалою Північного апеляційного суду від 9 березня 2021 року, підставою для самовідводу стало неврахування спеціалізації суддів при автоматичному розподілі даної справи. Тим часом оскаржувана ухвала, якою заблоковано можливість здійснення конкурсного відбору голови правління державного банку, залишається в силі, незважаючи на відсутність фактичних підстав та правового обґрунтування", - йдеться у позиції банку.

"Приватбанк сподівається на найскоріший початок розгляду апеляції новим складом судової колегії, яка буде визначена за результатами повторного автоматизованого розподілу, оскільки затягування розгляду справи є фактором дестабілізації роботи найбільшого державного банку", - додали у прес-службі.

У Приватбанку нагадали, що 26 лютого 2021 року подали апеляцію на ухвалу Госпсуду м Києва від 24 лютого 2021 року про забезпечення позову до банку та уряду від первинної профспілкової організації працівників Приватбанку шляхом заборони вчиняти будь-які дії з обрання та призначення голови правління банку.

"Проведення конкурсного відбору топ менеджменту державних банків є обов'язковою умовою функціонування системи корпоративного управління, зафіксованої у Стратегії розвитку державних банків та відповідних нормах законодавства", - додали у банку.

Нагадаємо:

Госпсуд м. Києва опублікував рішення у справі за позовом профспілки Приватбанку, яким заборонив фінустанові проводити конкурс на посаду голови правління.

Госпсуд Києва зупинив конкурс на посаду нового голови правління Приватбанку, задовольнивши позовну заяву профспілки Приватбанку, яка вимагає скасувати конкурс в цілому.

Раніше повідомлялось, що Госпсуд Києва 18 лютого відмовив профспілці Приватбанку, котра вимагала заборонити посадовим особам банку і Кабміну вчиняти будь-які дії на проведення закритого конкурсу на посаду голови правління банку.

23 січня завершилась дія контракту з головою правління Приватбанку Петром Крумханзлом, до моменту нового призначення в.о. голови правління буде Ганна Самаріна.

Петр Крумханзл керував Приватбанком три роки, очолив його на початку 2018 року.

Наглядова рада Приватбанку найняла рекрутингову компанію Egon Zehnder для пошуку кандидата на посаду голови правління, при цьому у банку вирішили провести конкурс у закритому режимі.

Економіна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"