Офіційно: суд заборонив проводити закритий конкурс на очільника Приватбанку

П'ятниця, 26 лютого 2021, 09:00
 

Госпсуд м. Києва опублікував рішення у справі за позовом профспілки Приватбанку, яким заборонив фінустанові проводити конкурс на посаду голови правління.

Про це повідомляє Finbalance з посиланням на рішення суду.

Суд у рішенні зазначає, що існує ймовірність встановлення незаконності результатів конкурсу у разі його проведення, що призведе до необхідності вжиття інших заходів в т.ч. судового захисту подання позову про оскарження результатів конкурсу.

"Наведене призведе до необхідності нових позовів, неможливості виконання рішення суду у випадку задоволення позову, а також може зумовити необхідність звернення позивача з іншим позовом для захисту його порушених прав", - йдеться у висновках суду.

Таким чином, суд вирішив заборонити проведення конкурсу на посаду очільника правління Приватбанку:

"Забезпечити позов шляхом заборони Акціонерному товариству Комерційний банк "Приватбанк" … та Кабінету Міністрів України … до набрання рішенням у справі законної сили вчиняти будь-які дії з обрання та призначення Голови правління Акціонерного товариства Комерційний банк "Приватбанк".

Вимогою профспілки було також зобов`язати Кабмін провести конкурсний відбір голови правління згідно постановою Кабміну № 927 "Про проведення конкурсного відбору керівників суб`єктів господарювання державного сектору економіки".

Нагадаємо:

Госпсуд Києва зупинив конкурс на посаду нового голови правління Приватбанку, задовольнивши позовну заяву профспілки Приватбанку, яка вимагає скасувати конкурс в цілому.

Раніше повідомлялось, що Госпсуд Києва 18 лютого відмовив профспілці Приватбанку, котра вимагала заборонити посадовим особам банку і Кабміну вчиняти будь-які дії на проведення закритого конкурсу на посаду голови правління банку.

23 січня завершилась дія контракту з головою правління Приватбанку Петром Крумханзлом, до моменту нового призначення в.о. голови правління буде Ганна Самаріна.

Петр Крумханзл керував Приватбанком три роки, очолив його на початку 2018 року.

Наглядова рада Приватбанку найняла рекрутингову компанію Egon Zehnder для пошуку кандидата на посаду голови правління, при цьому у банку вирішили провести конкурс у закритому режимі.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"