Новини 1 липня: новий ринок електроенергії, мінімальна пенсія, кінець епохи "Роттердам+"

Понеділок, 1 липня 2019, 21:00

Про новий ринок електроенергії. 1 липня стартувала нова модель ринку електроенергії відповідно до норм закону "Про ринок електричної енергії", ухваленого у 2017 році.

Про мінімальну пенсію. З 1 липня в Україні на 67 гривень зросла мінімальна пенсія, її розмір тепер становить 1 564 гривні.

Про "нічний" тариф. Голова правління "Житомиробленерго" заявив, що з сьогоднішнього дня скасовується так званий "нічний" тариф на електроенергію. У НКРЕКП кажуть, що тарифи, диференційовані за періодами часу, продовжують діяти.

Про кінець епохи "Роттердам+". Дія формули "Роттердам+" припинилася з 1 липня 2019 року в зв'язку з переходом до нового ринку електроенергії.

Про перший імпорт електроенергії. Україна вперше в історії поставила електроенергію зі Словаччини та Угорщини, що відбулося в межах так званого Бурштинського енергоострова.

Ви хочете знати більше?

Нові правила на ринку нафтопродуктів. Кого зачепить війна з нелегальними АЗС

З 1 липня ринок нафтопродуктів України запрацює за новими правилами. На які зміни чекати бізнесу, хто лобіював паливну реформу та хто найбільше у підсумку постраждає.

Ціни на нафту. Чи варто переживати через загострення у Перській затоці

Ескалація конфлікту в Перській затоці не призвела до стрімкого зростання цін на нафту. Чому і чи варто очікувати у майбутньому суттєвих змін на сировинних ринках.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!