Голова обленерго заявив про скасування нічного тарифу. У регулятора спростовують

Понеділок, 1 липня 2019, 12:10

Із 1 липня в Україні буде скасовано нічний тариф на споживання електроенергії для побутових споживачів.

Про це розповів голова правління "Житомиробленерго" Олексій Шекета.

За словами Шекети, відтепер не буде диференціації за зонами, затвердженими на 1 липня 2019 року.

"Ми також шоковані, оскільки розподіл електроенергії є нашим основним завданням. І коли будуть перепади, буде невеликий хаос, не зовсім для нас буде позитивний, оскільки ми теж закуповуємо електроенергію на енергоринку. Якщо не зможемо спрогнозувати енергоспоживання, будемо нести великі фінансові втрати", — сказав Шекета.

У компанії "Київські енергетичні послуги" зі свого боку спростував інформацію про скасування нічного тарифу для населення. Як зазначили у компанії, побутові клієнти, у яких встановлені зонні лічильники, будуть і надалі сплачувати менше за електроенергію, що споживається з 23:00 до 7:00.

Таку ж інформацію надала й Національна комісія, що здійснює держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг. Так, у НКРЕКП повідомили, що тарифи на електроенергію для населення, диференційовані за періодами часу, продовжують діяти після 1 липня 2019 року.

Нагадаємо, що раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман запропонував внести зміни до законодавства щодо врегулювання питання "нічного" тарифу для непобутових споживачів.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"