OVERTIME: ГОЛОВНІ ПОДІЇ ДНЯ

Середа, 21 лютого 2018, 21:00

Про збитки банків, розвиток інфраструктури та незалежність НБУ.

Про санкції проти "дочок" російських банків. Рішення про продовження санкцій щодо українських дочірніх структур російських державних банків, термін яких закінчується в березні цього року, буде ухвалюватися Радою національної безпеки і оборони.

Про Антикорупційний суд. Візит технічної місії МВФ був результативним, проте остаточна домовленість з питань створення антикорупційного суду та енергетичної реформи поки що не досягнута.

Про інфраструктурні проекти. Інституції ЄС готові здійснювати фінансування інфраструктурних проектів, які спрямовані на зближення українських транспортних коридорів з європейськими.

Про держбанки. До 2022 року Міністерство фінансів суттєво зменшить частку держави в банківській системі.

Про незалежність НБУ. Повноваження Національного банку в проведенні монетарної політики потрібно обмежити, передавши ряд функцій Раді по фінстабільності.

Про збитки банків. Банківський сектор завершив рік зі збитками у 24,4 мільярда гривень через значні обсяги відрахувань у резерви.

Хочете дізнатись більше?

Хард форк. Чому від біткоїна відколюються інші біткоїни

Інформаційний простір періодично стрясають новини про появу нових криптовалют з відомими назвами. Що це означає?

Реформа автобусних перевезень: коли завершиться ера жовтих "Богданів"

У Мінінфраструктури анонсували "автобусну" реформу: до чого готуватися перевізникам і пасажирам, та коли в Україні завершиться ера маршруток.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua