Якщо Калєтніка знімуть з поста глави ДМС, зміниться вся керівна вертикаль, в тому числі на місцях. І вже до нових керівників регіональних митниць прийдуть "модні" з конкретною пропозицією: "Працюй з нами, он скільки у нас клієнтів". (Рос.)
30 жовтня 2012, 10:21 — Сергій Лямець, ЕП
Чому Азаров і Арбузов просять за Каськіва? Прем'єр завжди був таємним противником нацпроектів. З моменту, коли у 2010 році Янукович благословив їх запуск, Азаров всіляко заважав роботі агентства. Він просто не давав йому грошей. (Рос.)
25 жовтня 2012, 16:31 — Сергій Лямець, ЕП
"Щоб повернути колишню модель, пенсійний поріг слід встановити на рівні 85 років. Я сказав про це своїй дружині. Вона відповіла: напевно, було би правильно, і не потрібен був би Пенсійний фонд. Яка була б економія!". (Рос.)
22 жовтня 2012, 13:25 — Сергій Лямець, Світлана Крюкова, ЕП
Масштаб об'єктів, які приватизуються олігархами, настільки великий, що у них просто не вистачає грошей. Тому Ахметов, Фірташ, Янукович-молодший намагаються застовпити якомога більше держактивів на майбутнє, попередньо їх "видоївши". (Рос.)
18 жовтня 2012, 13:17 — Володимир Ларцев, для ЕП
Виглядає нерозумно, коли податківці намагаються одним рішенням поставити з ніг на голову ринок з річним оборотом 2 трлн грн. Акциз в розмірі 3% від суми операції означає заборону позабіржових операцій. Тепер розрахунки перейдуть в офшори.
16 жовтня 2012, 11:40 — Вікторія Бондарчук, для ЕП
Метою урядових маневрів з обмеження імпорту пального могло бути отримання політичних дивідендів. Особливо з огляду на те, що такий захід призвів би до негативних економічних наслідків, відповідати за які нікому не хочеться.
12 жовтня 2012, 16:09 — Данило Нестеров, ЕП
Фонд заявляє, що в найближчому майбутньому помітних покращень не буде. Причому навіть такий прогноз передбачає: Євросоюз якось триматиметься, а США зможуть уникнути фіскального обриву. (Рос.)
10 жовтня 2012, 20:38 — Стефан Уегстіл, The Financial Times, Великобританія
В умовах Великої рецесії Нацбанк діяв здебільшого ефективно, хоча при цьому були присутні ризики щодо негативного впливу на реальний сектор.
4 жовтня 2012, 18:05 — Роман Семко, для ЕП
За нашими даними, винахідником підвищення до 200 тисяч є Костянтин Кривенко. В минулому це банкір, який працював головою правління банку "Національний стандарт". Зараз цей банк перебуває у стані ліквідації. А сам Кривенко є одним з членів Нацкомісії з цінних паперів, і займається там наглядом. За неперевіреними даними, Кривенко є кумом голови НБУ Сергія Арбузова.
4 жовтня 2012, 01:03 — Сергій Лямець, Реґіна Гуріна, для ЕП
Олігархи, ваше майно втратить вартість, бо ви не спроможні його ефективно використовувати. Станьте на бік ринку, не лізьте в політику і спіть спокійно. Проте перед цим допоможіть змінити владу, яка змушує багатьох з вас іти в політику.
2 жовтня 2012, 12:49 — Володимир Лановий, для ЕП
"Біржа дуже хоче отримати доступ до системи електронних платежів Нацбанку, щоб витрачати ці гроші на "добові" кредити. А тут у них ці гроші відбирають. Тепер ними буде розпоряджатися НБУ. Ціна питання - сотня мільйонів".
27 вересня 2012, 18:08 — Вікторія Бондарчук, для ЕП
Потім міністерство Колеснікова розповідало, що та дорога - для селян. Але ти йому не вір, бо там приватної охорони більше, ніж переодягнутих УДО-шників на Всесвітньому газетному конгресі.
24 вересня 2012, 13:15 — Олекса Шалайський, "Наші гроші"