Українська правда
Поштова розсилка:
Пошук:
Замовити розсилку
Знайти
  RSS    PDA    Архів
Економічна правда
  Понеділок, 13 лютого 2012, останнє оновлення: 3 хвилини тому


Новини
12.02.2012

Українські банкіри констатують кінець кризи

Банківська криза в Україні закінчилася, і банки мають високий рівень довіри, як з боку клієнтів, так і від закордонних інвесторів.

Про це заявив голова правління Приватбанку Олександра Дубілет, повідомила прес-служба банку.

"Українська банківська система впоралася з наслідками світової кризи і, зберігши ліквідні позиції, має непогані шанси показати позитивну динаміку розвитку", - сказав він.

Коментуючи повідомлення міжнародного рейтингового агентства Fitch про підвищення прогнозу кредитних рейтингів Приватбанку і ще 8 банків країни, Дубілет повідомив, що до кінця 2010 року Приватбанк планує наростити кредитний портфель для малого і середнього бізнесу на мільярд гривень.

Збільшення кредитування реального сектора економіки, зізнався він, буде одним із пріоритетів роботи банку.
 
"За перші два місяці 2010 року кредитний портфель банку збільшився на 5,6% до 76,131 млн. грн., в основному за рахунок кредитів реальному сектору економіки", - розказав банкір.

Як відомо, мережа обслуговування Приватбанку охоплює 3,05 тисяч відділень, 7 з половиною тисяч банкоматів і 56,714 тисяч терміналів.

meua _ 20.03.2010 02:06
Ха-ха-ха! Просто цирк
__Yuriy__ _ 19.03.2010 21:21
Що характерно - ЗМІ просто не помічають ситуацію в Родовід-банку. Зате весело повідомляють нам про закінчення "банківської кризи"
__Yuriy__ _ 19.03.2010 21:19
Скінчилася????
Укрпом не повертав вклади. Тепер Родовід (уже в статусі державного) не повертає ці вклади. Особисто для мене криза закінчиться тільки після потернення моїх вкладів, що гарантовані державою. А до цього часу - жодної копійки банкам - ані державним, ані приватним, ані іноземним.
SurferUa _ 19.03.2010 19:04
Все это напоминает старый анекдот: "Я не пукну, я не пукну. Это не я, это не я".
Особенно смешно это слышать от Привата.
Они сами себя решили успокоить? Держали людей за идиотов и продолжают держать.
Загрузка...
Загрузка...
 
© 2005-2012, Економічна правда. Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Економічну правду".
  
     
Авторизація
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
Забули пароль?
Ви можете увійти під своїм акаунтом Facebook