Запрошуємо на перший за час великої війни Банківський форум

Очільник УЗ Камишін став позаштатним радником Зеленського

П'ятниця, 3 березня 2023, 12:16 -

Голова правління Укрзалізниці Олександр Камишін, який цього тижня оголосив про відставку, отримав посаду позаштатного радника президента Володимира Зеленського.

Про призначення стало відомо з указу президента №127/2023.

"Призначити Камишіна  Олександра Миколайовича Радником Президента України (поза штатом)", - йдеться в документі від 3 березня.

За даними Youcontrol, Камишін наразі є керівником АТ "Укрзалізниця"

Реклама:

Нагадуємо:

Голова "Укрзалізниці" Олександр Камишін в понеділок оголосив, що подає у відставку - очолить офіс з євроінтеграції "Укрзалізниці" в Європі.

У серпні 2021 року Кабмін призначив Камишіна в.о. голови правління "Укрзалізниці". У березні 2022 року він повідомив про призначення на постійній основі протягом чотирьох років.

Реклама:

До цього Камишін обіймав посаду радника міністра інфраструктури Олександра Кубракова.

До цього він працював в KPMG на посаді аудитора (2006-2008 рр), в фонді Томаша Фіали Dragon Capital (власник УП) (2008-2012 рр), генеральним директором KMZ Industries. З липня 2011 року - видавець Latifundist Media.

З квітня 2012 року по квітень 2019 року обіймав посаду менеджера з інвестицій SCM Ріната Ахметова. В цей же час був членом наглядової ради компанії Portinvest. З січня 2020 року - керуючий партнер Fortior Capital.

Реклама:
Слухайте подкаст "Хроніки економіки" на зручній платформі: