Частина дніпровського заводу Ярославського призупиняє роботу

Субота, 1 січня 2022, 13:06
 

З 1 січня 2022 року металургійний майданчик Дніпровського металургійного заводу (у минулому – завод імені Петровського), що належить DCH Олександра Ярославського, зупиняє свою роботу через нерентабельність продукту.

Про це повідомило джерело на підприємстві.

"Є комплекс причин: невизначеності у постачанні вугілля з Росії, складності з логістикою сировини через нестачу вагонного парку та вартість енергоносіїв. Це у комплексі складається у собівартість продукції, що не дозволяє підприємству бути рентабельним", - зазначив він.

За його словами, точних термінів простою ще немає, але заздалегідь очікується зупинка терміном від одного місяця, а рішення про відновлення роботи залежатиме від кон'юнктури на ринку металопрокату.

Нагадуємо:

Завод складається з металургійного та коксохімічного блоку. Другий зараз працює.

Підприємства кондитерської галузі змушені призупиняти виробництво частини асортименту продукції через рекордне зростання цін на газ.

Асоціації хлібопекарської галузі звернулися до президента Володимира Зеленського та Кабміну з проханням забезпечити "пільговий" газ для стабільності виробництва.

За тиждень ціна газу на українській біржі знизилася майже на 11% – з 54,3 тис грн до 48 тис грн.

Компанія "Молочний альянс" заявила, що вважає недоцільною виробничу діяльність молочної галузі через зростання цін на енергоносії.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"