Нацкомісія з тарифів може затвердити нові "зелені" тарифи 1 серпня

Четвер, 30 липня 2020, 18:07
 

Нацкомісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та компослуг може перерахувати "зелені" тарифи на засіданні 1-го серпня.

Про це йдеться у порядку денному, розміщеному на сайті регулятора.

Зазначається, що з огляду на передбачені з 1 серпня законом про умови підтримки ВДЕ понижуючі коефіцієнти до встановлених раніше зеленим тарифами, виникає необхідність їх перерахунку для суб'єктів господарської діяльності.

Нагадуємо:

21 липня Верховна Рада прийняла в цілому законопроєкт №3658 щодо удосконалення умов підтримки виробництва електроенергії з альтернативних джерел, який покликаний знизити та реструктуризувати "зелений" тариф.

28 липня голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав законопроєкт №3658 про зниження та реструктуризацію "зеленого" тарифу та передав його на підпис президенту Володимиру Зеленському.

Згодом нардепка від "За майбутнє" Анна Скороход зареєструвала у ВР постанову про скасування закону про зниження "зеленого" тарифу.

Відповідно до статті Регламенту ВР, без розгляду проєктів постанов про скасування рішень щодо прийняття законів спікер парламенту не може підписати відповідні закони і передати їх на підпис президенту.

Пізніше Скороход відкликала свою постанову.

Читайте також: "Зелений тариф" урізали. Що саме змінила Рада і кого це стосується

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"