Кабмін почав виплачувати борги по зарплаті шахтарям

Субота, 7 березня 2020, 13:00
 

Прем’єр Денис Шмигаль заявляє про погашення частини заборгованості перед шахтарями.

Про це повідомляє Урядовий портал.

"Ми домовились, і президент пообіцяв на Всеукраїнській нараді шахтарів погасити в березні місяці половину боргів. Дійсно, вчора-позавчора борги в сумі 654 млн поступили на рахунки, в тому числі Першотравневого шахтоуправління. Це перший крок".

Прем’єр заявив, що вже декілька тижнів уряд спільно зі Світовим банком працює над розробкою програми справедливої трансформації вугільних регіонів. За його словами, це довгострокова програма, яка передбачає, що навіть природнє закриття шахти передбачатиме планування майбутнього цієї території.

Він додав, що уряд не закриватиме шахти, допоки держава не знайде для людей альтернативну роботу.

Нагадаємо:

28 лютого президент Володимир Зеленський заявив, що міністри не повинні отримувати зарплати, доки не погасять зарплатні борги перед шахтарями.

Президент нагадав, що деякі шахтарі мають зарплатні борги ще з 2014-2016 років, і на сьогодні цей борг уже становить 1 мільярд 100 мільйонів гривень.

7 лютого прем'єр Олексій Гончарук заявив, що збиткові шахти, які держава не має змоги підтримувати, закриють, при цьому шахтарів із цих підприємств мають працевлаштувати.

Кабінет міністрів спрямував 169 млн грн на погашення заборгованостей із заробітної плати перед шахтарями вугільних об'єднань "Лисичанськвугілля" та "Первомайськвугілля".

Українська правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"