Новини 1 листопада: законопроєкт про фінмоніторинг, рейтинг найбагатших, Укрспирт

П'ятниця, 1 листопада 2019, 21:00
 

Про законопроєкт фінмоніторингу. Верховна Рада схвалила у першому читанні законопроєкт №2179 "Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення".

Про рейтинг 100 найбагатших українців. У новому рейтингу найбагатших українців лідери топ-5 хоч і втратили сумарно 3,8 мільярда доларів, але залишилися на своїх місцях.

Про Укрспирт. Президент Володимир Зеленський заявив, що 55% виробництва "Укрспирту" перебуває в тіні.

Про завод Коломойського. АТ "Нікопольський завод феросплавів", який є майновим поручителем за кредитними зобов’язаннями Приватбанку, погодився виплатити частину своєї заборгованості.

Про землю багатоквартирних будинків. У Міністерстві розвитку громад та територій буде розроблений порядок безоплатної передачі земельних ділянок, на яких розташовані багатоквартирні будинки, у власність їх співвласникам.

Ви хочете дізнатися більше?

Засновник та СЕО FlixBus Андре Шваммлайн: через п'ять років усі українці повинні мати FlixBus на увазі

Співзасновник FlixBus розповів ЕП, з чого почалася історія успіху найбільшого автобусного оператора Європи, окреслив глобальні плани компанії та основні переваги й недоліки українського ринку.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!