OVERTIME: ГОЛОВНІ ПОДІЇ ДНЯ

Четвер, 18 січня 2018, 21:00

Про житло, російський газ та ціни на бензин.

Про житло. У 2017 році в Києві продано 2350 квартир на первинному ринку і 3210 - на вторинному, в той час як у 2016 році було укладено 4515 і 4960 договорів про продаж відповідно.

Про Укрзалізницю. Правління компанії затвердило процедуру визначення плати за використання власних вагонів.

Про російський газ. У Кабміні сумніваються, що Україна зможе купувати російський газ у 2018 році.

Реклама:

Про Насірова. Міністр фінансів Олександр Данилюк подав до Кабінету міністрів подання на звільнення голови Державної фіскальної служби Романа Насірова.

Про ціни на бензин. Великі мережі АЗС, такі як WOG, SOCAR та інші, знову підняли ціни на бензин і дизельне паливо на 10-50 копійок за літр.

Про пенсії. Кабмін затвердив порядок призначення тимчасової державної соціальної допомоги непрацюючій особі, яка досягла пенсійного віку, але не набула права на пенсійну виплату.

Хочете дізнатися більше?

Якщо завтра запрацює податок на виведений капітал: про наслідки

Запровадження податку на виведений капітал схвалили уряд і президент. Втім, у перший рік дії нового податку можуть суттєво зменшитися надходження до бюджету. Як бути уряду, і про що свідчить міжнародний досвід?

Що змінилось в реєстрації договорів оренди землі, або Як Мін'юст "лікує" від рейдерів

За рік рейдери 70 разів намагалися заволодіти майном агрофірм. Реалізовані урядом механізми — онлайн-реєстрація договорів оренди земель і взаємодія реєстрів Мін'юсту та земельного кадастру — звузять можливості бандитів.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама:
Підпишіться на наші повідомлення!