ВСУ відмовився повертати "ЗАлК" російській компанії Дерипаски

П'ятниця, 9 грудня 2016, 12:38

Верховний суд України відмовив дочірній структурі компанії "РусАл" (Росія), в перегляді справи по поверненню належних їй 68,01% акцій "Запорізького алюмінієвого комбінату" у власність Фонду державного майна.

Про це йдеться в ухвалі колегії суддів Судової палати Верховного суду у господарських справах від 1 грудня, оприлюдненій в Єдиному держреєстрі судових рішень, передають Українські Новини.

Як відомо, у лютому 2001 року ФДМ продав 423 514 923 простих іменних акцій (68,01% акцій) "ЗАлКу" закритому акціонерному товариству "АвтоВАЗ-Інвест" (Росія) за 380,6 млн гривень.

У березні 2006 року "АвтоВАЗ-Інвест" продав свої 68,01% "ЗАлКу" кіпрській Velbay Holdings Limited (дочірня компанія "РусАл").

Як повідомлялося  раніше, Генеральна прокуратура України відстояла інтереси держави, пов’язані з поверненням у її власність контрольного пакету акцій ВАТ "Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат".

Раніше ЗМІ з посиланням на джерело повідомили, що"ЗАлК" вивозить частину обладнання з комбінату.

Нагадаємо, 10 червня суд повернув у державну власність пакет акцій ПАТ "Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат" загальною номінальною вартістю більше 105 млн гривень, що становить 68,01% статутного фонду товариства.

Як повідомлялося, пакет акцій ВАТ "Запорізький виробничий алюмінієвий комбінат" у розмірі 68,01%, перебував у власності кіпрської компанії "Velbay Holdings Limited", яку пов’язують з російською компанією "РусАл" Олега Дерипаски.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"