"Київміськбуду" уже зробили нову печатку

Четвер, 7 жовтня 2010, 13:15

Новообраний голова правління АТ "ХК "Київміськбуд" Михайло Голиця заявляє, що нова печатка "Київміськбуду" уже виготовлена.

Про це він заявив у четвер, коментуючи інформацію про втрату печатки будівельної компанії, яка була розповсюджена вчора у газеті "Хрещатик", повідомляє агентство "УНІАН".

"Нова печатка зроблена. Де знаходиться стара - в установленому порядку займаються правоохоронні органи", - наголосив він.

Також Голиця пояснив, що призначені на четвер збори акціонерів "Київміськбуду" скасовані у зв'язку з тим, що вони відбулися раніше, 5 жовтня.

"Збори відбулися 5 числа, на яких було обрано наглядову раду, голову правління та інших...", - наголосив Голиця.

Більше жодних коментарів щодо цього питання він не надав.

Як повідомлялося, 6 жовтня у в муніципальній газеті "Хрещатик" було розміщене оголошення новообраного голови правління АТ "ХК "Київміськбуд" про втрату печатки компанії.

Акціонери АТ "ХК "Київміськбуд" 5 жовтня 2010 року провели одночасно двоє позачергових зборів.

Ініціатор одних із них - Київрада, інших - керівництво холдингу.

На обох зборах виносилися питання обрання складів правління, наглядової ради, ревізійної комісії і призначення реєстратора.

На зборах, ініційованих Київрадою, місто відновило контроль над "Київміськбудом".

Головою правління холдингу призначений Михайло Голиця, головою наглядової ради - Єгор Русин, головою ревкомісії - Олена Дмитрієва. Новим реєстратором стало ТОВ "Фінреестр" замість ТОВ "Адрем".

Після зборів Попов заявив, що 80% акцій АТ "ХК "Київміськбуд" на сьогодні залишаються у комунальній власності міста.

Водночас, на зборах, ініційованих керівництвом компанії, головою правління був обраний Василь Можар, а ТОВ "Адрем" переобрано реєстратором.

Проте в другій половині дня 5 жовтня Можар підтримав рішення зборів акціонерів, ініціатором яких виступила Київрада.

У той же день глава Держкомісії з цінних паперів та фондового ринку Дмитро Тевелєв повідомив, що реєстрація акціонерів АТ "Холдингова компанія "Київміськбуд" на зборах у вівторок за участю КМДА, як власника 80% акцій, пройшла без порушень і кворум на цих зборах склав понад 80%.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!