"Нафтогаз" розрахувався з "Газпромом" за жовтень
НАК "Нафтогаз України" завершила переведення коштів на рахунки російського "Газпрому" за поставлений у жовтні газ.
Про це повідомляє агентство "Українські новини" з посиланням на джерело в "Нафтогазі".
"Процес переведення коштів завершений, гроші перебувають на рахунках "Газпрому", - сказав він.
Як повідомлялося, у п'ятницю прем'єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, у жовтні "Нафтогаз" імпортував газу на суму близько 500 млн. доларів і повністю оплатив його.
Раніше представник президента з міжнародних питань енергетичної безпеки Богдан Соколовський повідомив, що Україна в жовтні імпортувала 2,4 млрд. кубометрів газу на суму близько 460 млн. доларів.
AlexxxUA , в якій ти державі живеш, що не знаєш, що ціни на газ для населення залишаються незмінними?! Скільки би ще щенята з ПР не гавкали, що ми не розрахуємося за газ, щомісяця вчасно розраховуємося і будемо розраховуватись. Юля не допустить дефолту.
Будем сподіватись що Юля Володимирівна змінить тескт угоди з газ промом,і розраховуватись за газ стане простіше.
Вона єдина, хто може спасти Україну у цій ситуації.
С каждым месяцем расчёты за газ становятся всё веселее и веселее, а газ дороже и дороже.
Загрузка...