Apple відкрила свою платіжну технологію Apple Pay для конкурентів в ЄС

Четвер, 11 липня 2024, 14:55 -

Apple уникла штрафів від регуляторів Європейського Союзу, погодившись відкрити свою технологію мобільного гаманця Apple Pay для інших постачальників безкоштовно на 10 років. 

Про це повідомляє агентство Bloomberg.

ЄС попереджав, що обмеження доступу до технології є зловживанням ринковою владою компанії. За умовами угоди, споживачі в Європі зможуть використовувати альтернативні цифрові гаманці для оплати товарів і послуг.

Ця угода є тимчасовим перемир'ям між ЄС та Apple, які тривалий час конфліктують щодо дотримання компанією регуляторних норм. 

Реклама:

Відкриття платіжної системи Apple Pay дозволить стороннім розробникам отримати доступ до технології Apple і створювати альтернативні мобільні гаманці для європейських користувачів.

Це нове зобов'язання може спричинити сейсмічні зміни в платіжній індустрії, яка вже давно прагнула можливості використовувати технологію бездротового зв'язку Apple у своїх цифрових гаманцях.

З новим доступом такі гравці, як PayPal Holdings Inc., Google Pay від Alphabet Inc. або Samsung Pay від Samsung Electronics Co. зможуть краще конкурувати і переманити більшу кількість європейських клієнтів користуватися їхніми додатками, а не Apple, коли вони розраховуються в магазині.

Реклама:

Нагадаємо:

Компанія Apple заявила в п'ятницю, що схвалила додаток Epic Games для онлайн-магазину ігор на iPhone і iPad в Європі, на фоні судової справи, між компаніями, яку ведуть з 2020 року.

Технологічний гігант Apple спростовує звинувачення зі сторони Epic та інших технологічних компаній у порушенні рішенні суду щодо більшої свободи розробникам в орієнтуванні користувачів в App store.

Американська корпорація Apple на вимогу Роскомнагляду РФ видалила з російського магазину AppStore кілька VPN-сервісів, які використовуються для обходу блокувань.

Економічна правда.

Реклама: