ФДМУ встановив стартову ціну держчастки ТРЦ Ocean Plaza: коли планується приватизація

П'ятниця, 12 квітня 2024, 16:04 -
 
Ocean Plaza

Фонд державного майна провів перше засідання аукціонної комісії з продажу державної частки в ТОВ ""Інвестиційний союз "Либідь" (ТРЦ "Ocean Plaza" у Києві). Стартову ціну на держчастку встановили на рівні 1,65 мільярда гривень.

Про це повідомляє пресслужба ФДМУ.

Зазначається, що аукціонна комісія встановила стартову ціну та розробила умови продажу цього активу. Державну частку в статутному капіталі виставлять на електронний аукціон з умовами через систему Prozorro.

Так, стартова ціна, встановлена аукціонною комісією, становить 1 651 633 236 грн.

Реклама:

У Фонді держмайна пояснили, що оскільки частка є об’єктом великої приватизації, стартова ціна та умови її продажу мають бути затверджені Кабміном. Наразі ФДМУ має підготувати та внести на розгляд уряду узгоджений проєкт відповідного рішення.

"ТРЦ "Ocean Plaza" – актив з багатьма перевагами: місце розташування, велика площа, гарний технічний стан тощо. Це готовий бізнес і впевнений, що обʼєкт швидко знайде нового проукраїнського власника", – зазначив голова ФДМУ Віталій Коваль

Дату проведення аукціону з продажу частки встановлять одразу після затвердження Кабінетом Міністрів України стартової ціни та умов продажу об’єкта.

Реклама:

Кошти, отримані від продажу активу,  будуть зараховані до держбюджету, а згодом до фонду ліквідації наслідків збройної агресії.

Читайте також: Гаманець Ротенберга, який впритул до 24 лютого фінансував російський ВПК. Що досі не так з Ocean Plaza?

Пастка Ротенберга. Разом з Ocean Plaza держава "націоналізувала" семимільярдний кредит

Нагадуємо:

У січні Кабінет міністрів України включив до переліку об'єктів великої приватизації 66,65% акцій у статутному капіталі ТРЦ Ocean Plaza в Києві.

Реклама: