Антисемітський скандал у X: компанія подала до суду на організацію Media Matters 

Вівторок, 21 листопада 2023, 11:42 -

Соціальна медіа-компанія X (раніше Twitter) подала до суду на медіа-наглядову групу Media Matters, яка виявила, що соцмережа розміщує рекламні публікації поряд з постами, що вихваляють нацизм. 

Про це пише Reuters.

У позові X стверджував, що Media Matters "маніпулювала" соціальною мережею, використовуючи облікові записи, підписані лише на профілі великих брендів або користувачів, які виробляють маргінальний контент.

Ці акаунти "постійно прокручували та оновлювали стрічку, поки не знайшли рекламу поряд із екстремістськими постами", йдеться у заяві X.

Реклама:

Своєю чергою президент Media Matters Анджело Карузоне назвав позов "несерйозним" і сказав, що він "має на меті змусити критиків X замовкнути".

Компанія Ілона Маска заявляє, що у звіті Media Matters було перекручено типовий досвід роботи з X з "наміром нашкодити соціальній мережі та її бізнесу".

Раніше Карузоне заявив, що висновки некомерційної організації суперечать заявам X про те, що вона запровадила захист безпеки, щоб запобігти появі реклами поруч із шкідливим вмістом.

Реклама:

Нагадаємо: 

У звіті Media Matters for America йдеться про те, що платформа розміщувала рекламу великих брендів, таких як Apple, поряд з антисемітським контентом, наприклад, мемами, що зображують нацизм як духовне пробудження, і цитатами Адольфа Гітлера, поданими в надихаючому стилі.

Низка компаній, серед яких Apple, Disney, Comcast, Lionsgate та Paramount Global припинять купувати рекламу на платформі X після того скандалів пов'язаних з антисемітизмом. 

Гендиректорка X Лінда Яккаріно не піддається тиску з боку рекламодавців піти з посади, оскільки великі бренди призупиняють свої витрати на рекламі через занепокоєння щодо її власника Ілона Маска та антисемітського контенту.

Реклама: