"Економічна правда" запрошує на конференцію "Відбудова України: чому не слід відкладати до перемоги"

Засновник FTX Бенкман-Фрід погодився на екстрадицію до США – Reuters

Вівторок, 20 грудня 2022, 11:59 -
 
reuters

Засновник криптобіржі FTX Сем Бенкман-Фрід вирішив погодитися на екстрадицію із Багамських островів в США для пред'явлення звинувачень в шахрайстві.

Про це пише Reuters із посиланням на джерело.

Співрозмовник повідомив це агентству всього через кілька годин після того, як адвокат засновника FTX сказав судді Багамських островів, що він не готовий дати згоду.

"Це відкриває шлях для 30-річного бізнесмена до звинувачень у тому, що він вкрав мільярди у клієнтів FTX, щоб покрити збитки в Alameda Research, його хедж-фонді, до того, як біржа різко обвалилася в листопаді", - пише Reuters.

Реклама:

Агентство зазначає - не зрозуміло, коли Банкір-Фрід виїде з Багамських островів, де він був заарештований 12 грудня за запитом США про екстрадицію. На слуханні в понеділок не було призначено жодної подальшої дати суду.

Раптове рішення Бенкмана-Фріда було прийнято після бурхливого виступу в понеділок в суді в столиці Багам Нассау, після повідомлень Reuters та інших ЗМІ на вихідних про те, що він вирішив скасувати своє рішення оскаржити екстрадицію.

На слуханні його місцевий адвокат Джерон Робертс спочатку сказав судді, що він не знає, чому Бенкман-Фрід був доставлений до суду в понеділок вранці.

Реклама:

Після перерви адвокат сказав, що Бенкман-Фрід бачив заяву під присягою з викладенням звинувачень проти нього, але хотів би побачити обвинувальний акт, поданий проти нього минулого тижня у федеральному суді в Нью-Йорку, перш ніж давати згоду на екстрадицію.

Суддя заявив на слуханні, що він не може вживати жодних дій щодо екстрадиції Бенкмана-Фріда без згоди колишнього мільярдера.

У понеділок Бенкману-Фріду була надана можливість поспілкуватися зі своїм американським адвокатом телефоном, після чого його повернули назад до в'язниці Фокс Хілл на Багамах.

Після слухання в понеділок його адвокат з кримінальних справ на Багамських островах Робертс повідомив New York Times, що його клієнт погодився на добровільну екстрадицію і що він сподівається, що Бенкман-Фрід повернеться до суду пізніше на цьому тижні.

"Пан Бенкман-Фрід бажає відновити справедливість по відношенню до клієнтів, і саме це стало причиною його рішення", - додав адвокат.

Нагадаємо:

Сем Бенкман-Фрід, засновник збанкрутілої криптовалютної біржі FTX, був заарештований 12 грудня на Багамських островах після пред’явлення звинувачень прокуратурою США.

Засновника FTX Сема Бенкмана-Фріда, якого арештували на Багамах за запитом США, американські регулятори звинуватили в здійсненні багаторічної схеми обману інвесторів.

Очікувалось, що засновник та колшній гендиректор криптобіржі FTX Сем Бенкман-Фрід з'явиться в понеділок в суді на Багамах, щоб скасувати своє рішення оскаржити екстрадицію в США, де йому пред'явлені звинувачення в шахрайстві.

Читайте також: Крах FTX: як Сем Бенкман-Фрід завалив криптогіганта вартістю 30 мільярдів доларів

Економічна правда

Реклама: