Міненерго призначило нових членів наглядової ради "Магістральних газопроводів України"

Четвер, 7 жовтня 2021, 12:00
 
фото: міненерго

Міненерго призначило до наглядової ради АТ "Магістральні газопроводи України" 5 нових членів.

Про це повідомляє прес-служба Міненерго.

Так, наказом від 1 жовтня з 5 жовтня до наглядової ради АТ "МГУ" призначені зі строком повноважень 3 роки незалежні члени Ян Чадам, Уберт Беттонвіль, Ірина Марушко, а також Тетяна Федорова і Віктор Пинзеник - як представників держави.

Зазначається, що міністр енергетики Герман Галущенко провів зустріч з новопризначеними членами наглядової ради.

"Міністр окреслив завдання для нової наглядової ради МГУ, серед яких завантаження вітчизняної ГТС та управління газотранспортною системою, поглиблення і розвиток партнерських відносин з європейськими і євроатлантичними партнерами.

Також висловив сподівання, що наглядова рада співпрацюватиме з ОГТСУ та урядом для протидії викликам, пов’язаним із Північним потоком-2, і зосередиться, серед іншого, на прийнятті рішень для забезпечення надійного та безперебійного постачання газу споживачам", - йдеться у повідомленні.

Нагадуємо:

1 червня 2021 року сплив термін дії повноважень трьох незалежних членів наглядової ради компанії, а саме: Фабріса Нуайлана, Яна Чадама та Каріни Лучінкіної.

Згодом Кабінет міністрів погодив кандидатури переможців відбору на посади членів наглядової ради акціонерного товариства "Магістральні газопроводи України".

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!