Суд заборонив накладати арешт на кошти УЗ в банках

Вівторок, 8 червня 2021, 11:35
 

Окружний адмінсуд Києва задовольнив заяву "Укрзалізниці" про забезпечення позову і зупинив дію постанови Державної виконавчої служби від 6 травня 2021 року про арешт коштів УЗ.

Про це повідомляє Finbalance з посиланням на рішення суду від 4 червня 2021 року.

Зазначається, що суд також заборонив "будь-яким банківським та фінансовим установам вчиняти дії, направлені на блокування (арешт) грошових коштів АТ "Українська залізниця", та виконання постанови Відділу примусового виконання рішень Департаменту державної виконавчої служби Міністерства юстиції від 6 травня 2021 року про арешт коштів боржника, винесеної в рамках виконавчого провадження №65323614, що входить до складу зведеного виконавчого провадження №65365075".

"Ухвала підлягає негайному виконанню згідно з ч. 1 статті 156 КАС України", - додали в суді.

Відповідно до рішення суду, з метою захисту інтересів УЗ "слід вжити заходів до забезпечення позовної заяви, які полягають в зупиненні дії постанов від 6 травня 2021 року про арешт коштів та стягнення виконавчого збору, а також заборонити банківським установам виконувати постанову про арешт коштів АТ "Українська залізниця" від 6 травня 2021 року".

За даними Державної виконавчої служби, поточний статус відповідного виконавчого провадження №65323614 - "зупинено".

Нагадаємо:

Повідомлялось, що банківські рахунки "Укрзалізниці" з 6 травня 2021 року арештовані виконавчою службою за борги.

В.о. голови правління "Укрзалізниці" Іван Юрик заявив, що компанія докладає сил для врегулювання ситуації з арештом своїх рахунків через борги, деякі рахунки уже розблоковані.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"