8 тисяч ФОПам: Шмигаль дав доручення Мінекономіки і Мінрегіону

Середа, 31 березня 2021, 13:50
 

Прем'єр Денис Шмигаль доручив Мінекономіки розробити протягом тижня необхідні документи, щоб на початку квітня люди могли подавати заявки на отримання держдопомоги через "Дію".

Про це він заявив під час засідання уряду.

"Вчора народні депутати підтримали законопроєкт президента, яким передбачено новий великий пакет підтримки бізнесу.

Так само, як і взимку, держава виплатить по 8 тис грн ФОПам та найманим робітникам тих бізнесів, які потрапили під обмеження в роботі через потрапляння їх регіонів до "червоної" зони", - сказав Шмигаль.

"Це важливий крок, який допоможе нашим підприємцям пережити чергову хвилю коронавірусу, а також не звільняти людей під час жорстких обмежень. 

Хочу дати доручення Мінекономіки разом з іншими відповідальними відомствами протягом тижня розробити всі необхідні документи, аби вже на початку квітня люди могли подавати заявки через Дію і відбулися відповідні виплати", - додав голова уряду.

Мінрегіону він доручив координувати роботу з місцевою владою, яку закликали "долучатися та також підтримати бізнес у межах свого регіону".

Читайте також: Рік – плюс, ФОП – мінус: як малий бізнес пережив перший рік карантину

Три горішки від Зеленського: як президент пропонує рятувати український бізнес

Нагадуємо:

Верховна Рада на засіданні 30 березня підтримала за основу і в цілому президентський законопроєкт №5300, яким пропонується виплатити 8 тисяч гривень підтримки для ФОП та найманих працівників, діяльність яких обмежена через локдаун.

Президент Володимир Зеленський зареєстрував у Раді законопроєкт № 5300, який передбачає забезпечення фінансової підтримки застрахованих осіб, які постраждали внаслідок дії додаткових обмежувальних протиепідемічних заходів.

Держава готова виплатити ФОПам та працівникам, які постраждають внаслідок карантинних обмежень у червоних зонах, по 8 тис грн.

Прем'єр Денис Шмигаль доручив міністрам розробити алгоритм відшкодування втрат людям, які були змушені припинити свою діяльність через запровадження червоного рівня епідемічної небезпеки.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"