Податкова система у "Дія City" допоможе зменшити податкове навантаження у 5 разів – міністр

Четвер, 25 березня 2021, 12:15
 

У Мінцифри розраховують, що податкова система для компаній у спеціальному правовому режимі "Дія City" допоможе зменшити податкове навантаження у 5 разів.

Про це під час прес-конференції заявив віце-прем'єр - міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, передає "Інтерфакс-Україна".

"У нас на сьогодні є концепція, в яку ми віримо і яка допоможе створити найкращий у світі податковий режим. Ми порахували, що податкова система у "Дія City" допоможе зменшити податкове навантаження, якщо оплачувати податки "у білу", у п'ять разів. Це унікальна можливість для нашої країни, і нам потрібно її якісно реалізувати", - сказав Федоров.

Водночас заступник голови комітету ВР з питань цифрової трансформації Єгор Чернєв сподівається на прийняття законодавчої бази для запуску "Дія.City" до середини літа.

"Сподіваюся, що ми пройдемо цей етап за найближчі пару-трійку місяців і що з другого читання законопроєкт вийде до середини липня.

Сподіваюся, що ми зможемо почати реальну роботу "Дія.Сity вже влітку", - сказав нардеп.

Нагадаємо:

Комітет Верховної Ради з питань цифрової трансформації вирішив направити на розгляд парламенту проєкт ЗУ №4303 "Про стимулювання розвитку цифрової економіки України" (про Дія City) у новій редакції.

Дія Сity - спеціальний правовий режим стимулювання розвитку цифрової економіки, який запроваджуватиметься терміном на 15 років та поширюватиметься на всю територію України. Вступ до Дія Сity буде добровільним.

Спеціальний правовий режим "Дія City" допоможе збільшити доходи від IT з 6 мільярдів до 16,5 мільярда доларів до 2025 року, а кількість працівників – з 200 тисяч до 450 тисяч, заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"