Стартувало будівництво першої черги нового аеродрому в Дніпрі – Криклій

Вівторок, 16 березня 2021, 19:10

 

У Дніпрі стартувало будівництво І черги нового аеродрому - усього будівництво нового аеродрому триватиме близько 3 років.

Про це заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій, передає прес-служба міністерства.

"Першу чергу будівництва нового аеродрому в Дніпрі розпочато. Вона охоплює будівництво перону та руліжних доріжок.

Це дозволить з'єднати новий термінал з існуючою злітною смугою на час будівництва нової. Тобто, вже до кінця наступного року пасажири зможуть користуватися новим терміналом, а літаки - новим пероном", - зазначив міністр.

За його словами, насамперед на цьому етапі будівництва генпідрядник ТОВ "Альтіс Констракшн" влаштує тимчасові дороги, виробничу базу та будівельне містечко.

Після цього стартують будівельні роботи на місці майбутнього перону. Водночас приватний інвестор "НС Дніпро" продовжує будувати новий пасажирський термінал аеропорту.

На будівництво нового аеродрому в Дніпрі у держбюджеті на цей рік передбачено 1,4 млрд грн.

На об’єкті планують побудувати злітно-посадкову смугу завдовжки 3,2 км, оснащену сучасними системами навігації, метеорологічним і світлосигнальним обладнанням. 

Нагадаємо:

Раніше міністр інфраструктури Владислав Криклій заявив про укладення договору з генпідрядником на будівництво нового аеродрому "Дніпропетровськ".

Переможцем аукціону на вибір генпідрядника будівництва нового аеродромного комплексу в міжнародному аеропорту "Дніпропетровськ" стала компанія "Альтіс-Констракшн" тестя ексглави ДФС Романа Насірова.

Компанія "Альтіс-Констракшн" входить в корпорацію "Альтіс-Холдинг" Олександра Глімбовського - тестя Романа Насірова, який з 2015 року очолював Державну фіскальну службу.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"