Уруський: Україна може запропонувати Boeing локалізувати виробництво літаків на "Антонові"

Четвер, 25 лютого 2021, 14:50
 

Віце-прем'єр - міністр з питань стратегічних галузей промисловості Олег Уруський заявив, що Україна має напрацювання можливої ​​співпраці з американською компанією Boeing, зокрема, про локалізацію її літаків.

Про це він сказав в інтерв'ю на радіо "Армія FM", передає "Інтерфакс-Україна".

"Я не виключаю, що під час мого візиту в США ми з цими пропозиціями будемо звертатися в компанію Boeing, зокрема щодо можливої ​​локалізації виробництва літаків цієї компанії у нас на "Антонові", - зазначив міністр.

За його словами, через коронакризу у Boeing, як і у багатьох компаній, істотно зменшилася кількість замовлень.

"Зараз всі шукають нові ринки і можливості. Ми перед собою ставимо амбітні цілі, щоб розвивати нашу бойову авіацію. Сподіваюся, саме в цьому напрямку кооперація з Boeing для нас буде корисною", - додав Уруський.

Міністр також повідомив, що на додаток до підписаного у кінці минулого року контракту Міноборони з "Антоновим" про виробництво трьох Ан-178, в цьому році готується замовлення на чотири літаки Ан-74. 

Він уточнив, що термін поставки першого Ан-178 - 2023 рік.

Нагадаємо:

ДП "Антонов" та Міноборони підписали Меморандум про співпрацю, в рамках якої йдеться про перші за 30 років поставки трьох військово-транспортних літаків Ан-178 для потреб Збройних сил України.

Читайте також: Президент ДП "Антонов": з Boeing у нас робочі стосунки. З Вашингтоном, а не з московськими офісами

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"