Зеленський порівняв "Південмаш" та "SpaceX"

Середа, 26 серпня 2020, 15:25
 

Президент Володимир Зеленський мріє зробити Дніпропетровщину космічним серцем і мозком Європи.

Про це він заявив під час виступу на презентації Стратегії розвитку Дніпропетровської області, повідомляє Укрінформ.

"Моя мрія — аби Дніпропетровська земля стала космічним мозком і серцем не просто України, а всієї Європи. Ми захоплюємось дуже часто Ілоном Маском, аплодуємо його проєктам та чомусь забуваємо, що у нас є Південмаш, є неймовірні спеціалісти, які мають унікальні знання та мають унікальний досвід. Держава завжди буде їх підтримувати та розкриє цей потенціал максимально", - зазначив Зеленський.

За його словами, потенціал області — це не тільки місто Дніпро, тут також є багато потужних міст — Кривий Ріг, Кам’янське, Нікополь, Павлоград та багато інших.

"Сильні сторони регіону — це, у першу чергу, гірничо-видобувна промисловість, металургія, енергетика, харчова та аграрна сфери. Перспективними для розвитку є екологічна сфера та інфраструктурні проєкти. І мова не лише про міжнародний аеропорт "Дніпро", куди б мені дуже хотілося прилетіти вже наступного візиту", - зазначив голова держави.

Нагадуємо:

Зеленський запевняє, що питання по боргах виробничого об'єднання (ПО) "Південний машинобудівний завод ім. Макарова" (ПО "Південмаш", Дніпро) і заборгованості по зарплаті буде вирішене.

У липні Верховна Рада ухвалила в цілому законпроєкт №3697, який передбачає виділення Південному машинобудівному заводу імені Макарова 2,3 млрд грн для поповнення статутного капіталу.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Підпишіться на наші повідомлення!