Шмигаль розповів, як уряд допомагатиме бізнесу

Вівторок, 5 травня 2020, 11:05
 

Кабінет міністрів найближчим часом представить поетапний план підтримки бізнесу.

Про це заявив прем'єр-міністр Денис Шмигаль в ефірі програми "Свобода слова".

"Робота триває швидкими темпами, і найближчим часом поетапно ми будемо представляти [план підтримки бізнесу]. Так само, як була представлена етапність виходу з карантину, так само буде етапність підтримки бізнесу, починаючи від мікробізнесу, малого, середнього, великого бізнесу", - заявив Шмигаль.

Прем'єр зауважив, що передусім допомога потрібна мікро- і малому бізнесу, яким допомагатимуть першочергово. За його словами, і на рівні уряду, і на щоденних нарадах у президента триває робота над планом заходів для всіх галузей економіки, в тому числі для розвитку промисловості.

"Впевнений, що наша промисловість буде мати абсолютно нормальні умови для зростання цього року. Це і дорожнє будівництво, працюємо над розвитком і мотивацією авіаційної галузі, вагонобудівна галузь, інші галузі економіки, які самі по собі створюють і зберігають велику кількість робочих місць", - сказав Шмигаль.

Він зауважив, що вже діє програма рефінансування кредитів для мікро- і малого бізнесу під 0% з відтермінуванням виплати тіла кредиту, завершується робота над запровадженням програми "Нові гроші" для малого і середнього бізнесу.

Читайте також: До кінця карантину. Які пільги депутати збережуть для бізнесу

Нагадуємо:

Президент Володимир Зеленський заявив, що на програму кредитів для малого і середнього бізнесу під 3-5% планується виділити до 30 мільярдів гривень.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!