"Антиколомойський" законопроєкт: Голова Комітету розповів, коли завершать розгляд правок

П'ятниця, 24 квітня 2020, 16:35
 

Фінансовий комітет Верховної Ради може завершити розгляд правок до "антиколомойського" законопроєкту у першій половині понеділка, 27 квітня, а у залі ВР проєкт можуть розглянути у перспективі одного-двох тижнів.

Про це заявив голова комітету Данило Гетманцев, передає "Інтерфакс-Україна".

"Нам залишилося з десяток голосувань за цим законопроєктом у понеділок о 10-й ранку. І думаю, що ми вже до обіду понеділка зможемо ухвалити рішення загалом за цим законопроєктом і рекомендувати Верховній Раді ухвалити його в другому читанні та в цілому", - сказав Гетманцев.

Нагадаємо:

Фінансовий комітет пройшов 94% правок до банківського законопроєкту та зупинився на 15 631 правці - розглядати правки продовжать 27 квітня.

Комітет розглядає "антиколомойські" правки з 21 квітня.

Правки до "антиколомойського" законопроєкту планують розглядати блоками. Понад 16 тисяч правок, які подали до законопроєкту, звели в одну таблицю.

Після цього на підкомітеті з питань фінансів усі правки до законопроєкту розбили на 63 абзаци. Раді будуть пропонувати проголосувати за кожен абзац, а не кожну правку.

30 березня Верховна Рада підтримала у першому читанні так званий "антиколомойський" законопроєкт №2571-д щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності, з приводу якого були суперечки.

До цього законопроєкту депутати внесли 16 тисяч 335 правок. Найбільше пропозицій є у монобільшості, "слуги народу" подали понад 13 тисяч правок.

МВФ закликав для надання нової програми для України ухвалити закони щодо вдосконалення структури регулювання в банківському секторі, а також щодо земельної реформи.

Колишній співвласник націоналізованого ПриватБанку олігарх Ігор Коломойський заявив, що не причетний до внесення більш ніж 16 тисяч поправок до закону, який унеможливить повернення йому цього банку.

Читайте також: Бе!Команда: хто засипав Раду тисячами правок

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"