Розгляд "антиколомойських" правок Комітетом: залишилось лише 8 абзаців

Четвер, 23 квітня 2020, 18:00
 

Фінансовий комітет пройшов 94% правок до банківського законопроєкту та зупинився на 15 631 правці - розглядати правки продовжать 27 квітня.

Про це повідомив у Facebook заступник голови Комітету Ярослав Железняк.

"94% вже пройдено і зупинилися ми на 15 631 правці. Залишилось лише 8 абзаців.

Продовжимо у понеділок з 10:00 ранку. Виглядає так, що це буде фінальне засідання з цього питання", - написав він.

"Варто зазначити, що є блок правок (щодо нотаріального посвідчення та скасування призначених відкритих торгів ФГВФО) до яких ще повернеться Комітет в кінці розгляду, але загальна ситуація зрозуміла", - додав він.

Нагадуємо:

Комітет розглядає "антиколомойські" правки з 21 квітня.

Правки до "антиколомойського" законопроєкту планують розглядати блоками. Понад 16 тисяч правок, які подали до законопроєкту, звели в одну таблицю.

Після цього на підкомітеті з питань фінансів усі правки до законопроєкту розбили на 63 абзаци. Раді будуть пропонувати проголосувати за кожен абзац, а не кожну правку.

30 березня Верховна Рада підтримала у першому читанні так званий "антиколомойський" законопроєкт №2571-д щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності, з приводу якого були суперечки.

До цього законопроєкту депутати внесли 16 тисяч 335 правок. Найбільше пропозицій є у монобільшості, "слуги народу" подали понад 13 тисяч правок.

МВФ закликав для надання нової програми для України ухвалити закони щодо вдосконалення структури регулювання в банківському секторі, а також щодо земельної реформи.

Колишній співвласник націоналізованого ПриватБанку олігарх Ігор Коломойський заявив, що не причетний до внесення більш ніж 16 тисяч поправок до закону, який унеможливить повернення йому цього банку.

Читайте також: Бе!Команда: хто засипав Раду тисячами правок

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"