"Антиколомойський" законопроєкт: Комітет ВР пройшов уже 34% правок

Середа, 22 квітня 2020, 18:23
 

Фінансовий комітет Верховної Ради 22 квітня продовжив розгляд правок до "антиколомойського" законопроєкту - зупинились на 5 718 із 16 586 правок.

Про це повідомив у Facebook заступник голови Комітету Ярослав Железняк.

"За цей день пройшли вже 34% від усіх правок. Зупинилися на 5718 з 16586. Завтра (23 квітня - ред.) о 10:00 продовжимо цю чудову роботу", - написав він.

Нагадаємо:

Фінансовий комітет Верховної Ради на засіданні 21 квітня пройшов 2436 правок із 16 586, внесених до "антиколомойського" законопроєкту.

Правки до "антиколомойського" законопроєкту планують розглядати блоками. Понад 16 тисяч правок, які подали до законопроєкту, звели в одну таблицю.

Після цього на підкомітеті з питань фінансів усі правки до законопроєкту розбили на 63 абзаци. Раді будуть пропонувати проголосувати за кожен абзац, а не кожну правку.

30 березня Верховна Рада підтримала у першому читанні так званий "антиколомойський" законопроєкт №2571-д щодо удосконалення деяких механізмів регулювання банківської діяльності, з приводу якого були суперечки.

До цього законопроєкту депутати внесли 16 тисяч 335 правок. Найбільше пропозицій є у монобільшості, "слуги народу" подали понад 13 тисяч правок.

МВФ закликав для надання нової програми для України ухвалити закони щодо вдосконалення структури регулювання в банківському секторі, а також щодо земельної реформи.

Колишній співвласник націоналізованого ПриватБанку олігарх Ігор Коломойський заявив, що не причетний до внесення більш ніж 16 тисяч поправок до закону, який унеможливить повернення йому цього банку.

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"