Норвезька компанія хоче побудувати сонячну електростанцію в Україні

П'ятниця, 28 вересня 2018, 20:42

Голландський банк розвитку FMO розглядає питання виділення до 13,5 млн євро для будівництва сонячної електростанції норвезької Scatec Solar в Україні.

Про це повідомила прес-служба банку, передає "Інтерфакс-Україна".

У FMO розповіли, що кошти можуть бути виділені в рамках синдикованого кредиту, який організовує Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР).

За рахунок кредитних коштів Scatec Solar планує звести станцію встановленою потужністю 30 МВт.

Як повідомлялося, раніше Scatec Solar підписала угоду з Rengy Development (Київ) про спільну реалізацію проектів з будівництва СЕС в Миколаївській області загальною потужністю 47 МВт.

Scatec Solar вже побудувала і експлуатує СЕС потужністю 322 МВт в різних країнах, ще 434 МВт фотоелектричних станцій знаходяться на етапі будівництва.

Компанія працює в Чехії, ПАР, Руанді, Гондурасі, Йорданії.

Нагадаємо, норвезька компанія NBT інвестує близько 400 мільйонів доларів в будівництво 64 вітрових електроустановок загальною потужністю до 250 МВт, які розташуються на 1300 га в Херсонській області.

Також повідомлялося, що британці планують побудувати в Україні унікальну вітро-сонячну електростанцію.

Тим часом частка сонячної та вітряної енергетики у виручці від генерації в Україні досягла 9%. Встановлена ​​потужність відновлюваних джерел електроенергії в першому півріччі 2018 року збільшилася приблизно на 400 МВт, з них 280 МВт - це сонячні електростанції.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!