Генпрокурор готує справу проти головного податківця країни

Вівторок, 21 серпня 2018, 11:15
 

Генпрокуратура збирає докази у справі проти виконуючого обов’язки голови Державної фіскальної служби Мирослава Продана.

Про це заявив Генеральний прокурор Юрій Луценко в інтерв’ю Українській правді.

"Я кажу: сьогодні в країні процвітає контрабанда. Це факт? Володимир Борисович [Гройсман] каже: "факт". Я пропоную такий-то метод боротьби, він каже "ні, я обираю інший". О’кей, ви прем’єр-міністр. При цьому я виявляю раз за разом величезні проблеми в роботі митників", - заявив Луценко.

"Я його непублічно закликав до зміни команди на митниці. Тепер я роблю у вас це публічно. Я вважаю, що в країні, в якій три роки немає керівника митної служби, не може бути порядку на митницях. Я вважаю, що якщо зараз призначили чергового виконуючого обов’язки, то це нічого не вирішує. Тому що в той же день, коли його призначили, на його митниці виявили мільйони "контрабасу", - додав він.

Реклама:

Генеральний прокурор заявив, що у нього є персональні претензії до Мирослава Продана.

"Так, у мене є претензії до Продана. Поки що я озвучую претензії до безлічі випадків щодо контрабанди, які допустили його підлеглі. Але зараз я працюю по справі, в якій у мене є претензії до нього персональні. В той момент, коли я здобуду достатню кількість доказів, зроблю процесуальне рішення. Кажу це раз і назавжди чесно — це не означає риття під Гройсмана", - повідомив Луценко.

Як повідомлялося, Генеральна прокуратура заявляла про розкриття "стійкого ієрархічного об’єднання" в лавах Державної фіскальної служби.

Раніше Луценко назвав неприйнятним надання права представникам поліції перебувати на митниці.

Повний текст інтерв’ю читайте за посиланням: Юрій Луценко: Знімаю всякі розмови, що я кандидат у прем'єри і президенти

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: