OVERTIME: ГОЛОВНІ ПОДІЇ ДНЯ

Вівторок, 31 липня 2018, 20:00

Про Кримський міст, корупцію та курс гривні

 

Про Кримський міст. Євросоюз ввів санкції відносно шести компаній, які брали участь в будівництві Керченського моста.

Про приватизацію. Фонд державного майна провів перші конкурси щодо визначення інвестиційних радників для трьох об’єктів великої приватизації – ПАТ "Одеський припортовий завод", ПрАТ "Президент Готель" і ПрАТ "Індар".

Про платіжний баланс. У червні 2018 року платіжний баланс зведено з профіцитом у 23 мільйона доларів проти 266 мільйонів у травні цього року та 306 мільйонів доларів у червні 2017 року.

Про ГТС. НАК "Нафтогаз України" залучив консалтингову компанію PricewaterhouseCoopers до відокремлення оператора газотранспортної системи.

Про курс гривні. На девальвацію гривні протягом останніх тижнів вплинули перерахування дивідендів за кордон і вихід нерезидентів з ОВДП.

Про корупцію. Державна служба фінансового моніторингу нарахувала корупційних оборудок на 297,1 мільярда гривень за перше півріччя 2018 року.

Про валютний аукціон. Національний банк провів перший за півроку аукціон з продажу валюти і задовольнив заявки банків на загальну суму 28,1 мільйона доларів.

Ви хочете знати більше?

 

Що буде з цінами на газ, або Як МВФ і Кабмін випробовують один одного

До 1 вересня Кабін повинен визначитися, що робити з тарифами на газ. Часу лишилося обмаль. ЕП пояснює, чого хоче від уряду МВФ, і чому сторони ніяк не можуть домовитися.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua