Міненерго пропонує відновити навчання в школах і ВУЗах з 5 березня

Субота, 3 березня 2018, 16:35
 

Кризовий комітет при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості запропонував Міністерству освіти відновити роботу навчальних закладів з 5 березня.

Про це повідомив радник глави Міністерства енергетики та вугільної промисловості Максим Білявський на своїй сторінці в Facebook.

"Комітет при Міненерговугілля вирішив зняти обмеження по газопостачанню освітніх установ і запропонував Міносвіти відновити їх роботу з 5 березня 2018 року", - написав він.

Як повідомлялося, Міністерство освіти і науки рекомендувало всім навчальним закладам призупинити роботу, а до 7 березня включно з метою економії споживання газу і забезпечення належних умов для навчання.

Нагадаємо, Міністерство енергетики та вугільної промисловості ввело тимчасове обмеження споживання газу через дисбаланс в 15-20 млн кубів на добу.

З 2 березня було введено Національний план дій

Він передбачає:

По-перше, переведення генеруючих компаній з газу на мазут.

По-друге, повну зупинку роботи в дошкільних навчальних закладах, школах і вищих навчальних закладах терміном до 6 березня включно.

По-третє, Міненерго звернулося до виробничих об’єктів, щоб ті переглянули план дій з умовою економії газових ресурсів.

Раніше "Нафтогаз" закликав українців економити газ через відмову Росії постачати його Україні.

Як зазначалося, за 15 хвилин до початку поставки газу "Газпром" повідомив, що передумав, знизив на 20% тиск у газопроводах на своєму боці системи і звів до мінімуму продаж газу іншим клієнтам.

Як повідомлялося, Нафтогаз і польська нафтогазова компанія PGNiG підписали контракт про термінове постачання газу.

Якщо ви ще не встигли розібратися, чому населення просять економити газ і закривають школи, ЕП допоможе це зробити за 5 хвилин: "Прикрутили". Все, що треба знати про нову "газову війну" і закриті школи

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"