​Данилюк: Ключове завдання - прибрати податкову міліцію​

Вівторок, 20 березня 2018, 20:17
 

Реформа Державної фіскальної служби не можлива без остаточної ліквідації податкової міліції, адже це необхідна умова для її пе​ретворення у сервісну службу.

Про це міністр фінансів Олександр Данилюк заявив в інтерв’ю "BBC Україна".

"Справжніх змін не буде, доки в організації працюють люди, які гроші з бізнесу витискають, а не прагнуть бути сервісною службою", - зазначив Данилюк.

Міністр зазначив, що для остаточної ліквідації податкової міліції та створення Служби фінансових розслідувань важлива підтримка уряду та парламенту.

"Без підтримки уряду це не робиться, без підтримки парламенту створити службу фінансових розслідувань неможливо", - додав Данилюк. 

Нагадаємо, у лютому 2017 року міністр фінансів презентував законопроект щодо створення органу протидії фінансовим злочинам (СФР).

До основних функцій Служби належатиме виявлення, припинення, розкриття та досудове розслідування злочинів у економічній-фінансовій-податковій сферах, а також аналітична і профілактична робота. 22 березня того ж року КМУ схвалив законопроект як урядовий.

Детальніше про процес створення Фінансової поліції читайте у статтях тут і тут.

Нагадаємо, в понеділок голова комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна зареєструвала законопроект про Національне бюро фінансової безпеки.

Детальніше про Нацбюро читайте в статті: "Синдром завтра": чому Порошенко відклав ключові податкові реформи

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"