Вчені порахували, наскільки ймовірним є повернення Tesla на Землю

Четвер, 15 лютого 2018, 16:35
 

Автомобіль Tesla, який Ілон Маск запустив в космос, залишиться там протягом десятків мільйонів років, перш ніж врізатися в Землю або Венеру.

Про це пише BBC.

Чеські та канадські дослідники з'ясували, що вірогідність того, що автомобіль Tesla, запущений в космос ракетою-носієм Falcon Heavy, повернеться назад на Землю в найближчі кілька мільйонів років - 6%. Імовірність зіткнутися з Венерою трохи менше - 2,5%.

Однак, за твердженням дослідників, приводів для занепокоєння немає - до моменту зіткнення велика частина автомобіля згорить.

Відзначається, що за розрахунками астрофізика Ханно Рейна з Університету Торонто, Tesla буде пролітати біля Землі приблизно кожні 30 років.

Нагадаємо, 6 лютого SpaceX здійснила історичний запуск Falcon Heavy.

Корисним навантаженням під час тестового запуску Falcon Heavy служив особистий електромобіль Ілона Маска Tesla Roadster. 

ЕП писала про те, що станеться з Tesla Маска в космосі.

Нагадаємо, розробник комп'ютерної гри S.T.A.L.K.E.R. Сергій Григорович хоче запустити в космос модель автомобіля або мотоцикла.

Рекомендуємо почитати: Ілон Маск про запуск Falcon Heavy: У мене в голові була картинка величезного вибуху на майданчику

Економічна правда


powered by lun.ua