Росіяни не знають, що Ярославський купує у них Промінвестбанк

Четвер, 14 грудня 2017, 20:05

Внєшекономбанк зараз не веде переговори про продаж своєї української "дочки" - Промінвестбанку - бізнесменові Олександру Ярославському, не давав згоди на подачу їм документів до Національного банку України.

Про це повідомив журналістам голова Внєшекономбанку Сергій Горьков, передає "Інтерфакс-Україна".

"Він вів переговори на початку - середині цього року. До фінальної угоди ми з ним не дійшли, і згоди на те, що він представить на узгодження документи в НБУ, ми не давали", - сказав він.

"Може, ви у пана Ярославського запитаєте, чому він вважає, що він купує Промінвестбанк. Нам про це нічого не відомо, угоди немає ", - заявив Горьков.

Днями з'явилася інформація, що власник і президент групи DCH Олександр Ярославський подав у НБУ пакет документів на узгодження покупки Промінвестбанку.

Як повідомила заступник голови НБУ Катерина Рожкова, до цього бізнесмен подавав лист про наміри.

Комітет з питань нагляду та регулювання діяльності банків, нагляду (оверсайта) платіжних систем НБУ 28 липня постановив відмовити в узгодженні придбання істотної участі в Промінвестбанку Максиму Микитасю та Павлу Фуксу.

Нацбанк зазначав, що потенційні покупці не надали необхідних документів для перевірки інвесторів на предмет відповідності вимогам законодавства України.

Промінвестбанк заснований в 1992 році. ВЕБ володіє 99,7% його акцій.

За даними Нацбанку, на 1 жовтня 2017 року банк посідав 13-те місце за розміром активів (22,426 млрд грн) серед 88 банків, що діяли в країні.

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua