"Ощадбанк" подав позов проти "Креатива" на 200 мільйонів доларів

Понеділок, 15 серпня 2016, 19:33

Господарський суд Кіровоградської області почав провадження за позовом "Ощадбанку" до компанії "Креатив Груп" про стягнення 182,4 млн доларів, 12,8 млн євро і 117,2 млн гривень.

Про це йдеться в ухвалі суду від 8 серпня, пише FinClub.

24 червня Госпсуд Кіровоградської області відмовив Ощадбанку в задоволенні позову до ТОВ "Креатив Трейд" про стягнення 673,2 млн гривень за контрактом на поставку товару №2671 від 27 червня 2012 року, укладеним між ЗАТ "Креатив" та ТОВ "Креатив Трейд".

Зараз Дніпропетровський апеляційний госпсуд розглядає апеляцію держбанку на це рішення.

Реклама:

Як повідомлялося, загальна заборгованість "Креативу" перед держбанками оцінюється в 495 млн доларів, з яких 300 млн доларів припадають на Ощадбанк, близько 100 млн доларів  - на Укрексімбанк, і ще 95 млн доларів - на Укргазбанк.

Нагадаємо, господарський суд Києва заарештував 380,712 млн грнПАТ "Креатив" за позовом ВТБ Банку.

Раніше Національна поліція порушила кримінальну справу за фактом привласнення грошових коштів ПАТ "Укрсоцбанк" в особливо великих розмірах працівниками Агрохолдингу Креатив.

Група "Креатив" - один з найбільших переробників сільськогосподарської продукції в Україні, який займається виробництвом жирів і маргаринів, соняшникової олії і шроту, соєвого шроту та олії, біопаливних пеллет, а також сільським господарством - рослинництвом і тваринництвом.

До серпня 2015 компанія належала Станіславу Берьозкіну і Юрію Давидову. У серпні компанія була виставлена на продаж через борги - станом на кінець березня 2015 борг групи становив 605 млн доларів.

Наприкінці серпня компанія змінила акціонерів - керуючим акціонером компанії став Рисбєк Токтомушев, який раніше займав посаду голови наглядової ради "БТА Банку".

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"

Реклама: