"Ощадбанк" подав позов проти "Креатива" на 200 мільйонів доларів

Понеділок, 15 серпня 2016, 19:33

Господарський суд Кіровоградської області почав провадження за позовом "Ощадбанку" до компанії "Креатив Груп" про стягнення 182,4 млн доларів, 12,8 млн євро і 117,2 млн гривень.

Про це йдеться в ухвалі суду від 8 серпня, пише FinClub.

24 червня Госпсуд Кіровоградської області відмовив Ощадбанку в задоволенні позову до ТОВ "Креатив Трейд" про стягнення 673,2 млн гривень за контрактом на поставку товару №2671 від 27 червня 2012 року, укладеним між ЗАТ "Креатив" та ТОВ "Креатив Трейд".

Зараз Дніпропетровський апеляційний госпсуд розглядає апеляцію держбанку на це рішення.

Як повідомлялося, загальна заборгованість "Креативу" перед держбанками оцінюється в 495 млн доларів, з яких 300 млн доларів припадають на Ощадбанк, близько 100 млн доларів  - на Укрексімбанк, і ще 95 млн доларів - на Укргазбанк.

Нагадаємо, господарський суд Києва заарештував 380,712 млн грнПАТ "Креатив" за позовом ВТБ Банку.

Раніше Національна поліція порушила кримінальну справу за фактом привласнення грошових коштів ПАТ "Укрсоцбанк" в особливо великих розмірах працівниками Агрохолдингу Креатив.

Група "Креатив" - один з найбільших переробників сільськогосподарської продукції в Україні, який займається виробництвом жирів і маргаринів, соняшникової олії і шроту, соєвого шроту та олії, біопаливних пеллет, а також сільським господарством - рослинництвом і тваринництвом.

До серпня 2015 компанія належала Станіславу Берьозкіну і Юрію Давидову. У серпні компанія була виставлена на продаж через борги - станом на кінець березня 2015 борг групи становив 605 млн доларів.

Наприкінці серпня компанія змінила акціонерів - керуючим акціонером компанії став Рисбєк Токтомушев, який раніше займав посаду голови наглядової ради "БТА Банку".

Економічна правда

Читайте нас також у Telegram. Підписуйтесь на наші канали "УП. Кляті питання" та "УП. Off the record"


powered by lun.ua
Підпишіться на наші повідомлення!