Коломойському можуть "пробачити" 15 мільярдів боргів "Укрнафти" - ЗМІ

Субота, 19 березня 2016, 15:37

За 2015 рік Ігор Коломойський буквально "випотрошив" "Укрнафту", сформувавши податковий борг перед країною у розмірі понад 10 млрд грн.

Про це йдеться у статті DT.UA.

За словами директора "Консалтингової групи А-95" Сергія Куюна, з "Укрнафти" на структури "Привату" в березні-серпні 2015 р. було виведено 15,4 млрд грн, а візит Коломойського у Київ напередодні очікуваного багатьма звільнення Яценюка з посади прем'єра, швидше за все, означає підготовку до реалізації багаторазово апробованого прийому олігарха.

Суть його в тому, що чиновник, якому вже, за великим рахунком, нема чого втрачати, може з легкістю підписати раніше непрохідний папір, отримавши оперативну підтримку або непогану "вихідну допомогу", вважає Куюн.

"В даному випадку такою послугою олігарху може стати узгодження урядом плану досудової санації "Укрнафти", яка фактично буде означати відмову держави від правомірного і безапеляційного стягнення боргів олігарха перед компанією", - йдеться в статті.

На думку експерта, у чиновників є всі важелі, щоб оперативно змінити ситуацію, "припинити грабіж компанії і повернути вкрадене", тим більше, що схеми виведення коштів з "Укрнафти" "не вражають вишуканістю".

Як пише Куюн, Коломойському фактично "подарували" цілий рік правління "Укрнафтою" і, схоже, "будуть продовжувати" термін такого подарунка.

Як повідомлялося, глава правління ПАТ "Укрнафта" Марк Роллінс раніше заявив, що рекомендуватиме наглядовій раді компанії почати процедуру досудової санації для погашення заборгованості.

Нагадаємо, що заборгованість ПАТ "Укрнафта" перед державним бюджетом за станом на 1 січня 2016 року становить 10,4 млрд гривень.

Борг сформувався переважно за рахунок несплати самостійно задекларованих сум рентних платежів, а також ПДВ і податку на прибуток.

При цьому дебіторська заборгованість становить 18,676 млрд гривень.

Чистий збиток "Укрнафти" за 2015 рік становить 4,9 мільярда гривень.

Раніше Роллінс заявляв, що ПАТ "Укрнафта" розрахується з державним бюджетом України за податковими боргами після покриття газової, дебіторської заборгованості перед компанією.

Реклама:
powered by lun.ua
Авторизуйтесь щоб писати коментарі
Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит. У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення
IP: 77.120.154.---Виталий Косенко20.03.2016 11:08
Vik Vik:
Пусть лучше Беня влияет на НАК - чем достанется ДЫБИЛАМ дЕмчишинским, который с регионалом ХРЯКОМ пАсишником будут разворововать на благо русских олигархов за подписью ПЭТИ!!!
И это при том, что Украинская правда сидит в офисе Григоришина. Вот и незаангажированные СМИ.
IP: 82.193.98.---Ярослав Гавриш20.03.2016 09:29
Абыр:
Ребят, я уже о том, как "яценюк вотвот падарит нафтогаз ахметову" у вас читал.
Верить ничему, кроме чеков, не собираюсь.
Где чеки?
Правильная реакция) журналисты последнее время частенько переигрывают, ради интриги готовы придумать новости, либо слухи распустить тоже горазд, потому слабо верю всяким экспертам! Доверять нужно конкретным фактам!
IP: 94.179.11.---Абыр20.03.2016 03:35
Ребят, я уже о том, как "яценюк вотвот падарит нафтогаз ахметову" у вас читал.
Верить ничему, кроме чеков, не собираюсь.

Где чеки?
IP: 178.54.18.---Механік19.03.2016 23:19
Ну вот и ладушки. Народ потрошку прозревает в том , что затоводинтур ничем не лучше проффессора , тобто сделан из того же материала. А значит и метод замены можно (и должно) применить стандартный и апробированный - Майдан.
IP: 89.73.250.---Яна Черная19.03.2016 21:34
Alekseenko Pavel:
Так вот нужно заставить суди работать и всех придерживаться Законов. Хотя, о чем может быть речь, если сам президент их нарушает?!
Безнаказанность, коррупция - то, что отдаляет нас от европейцев.
Усі коментарі