"Економічна правда" запрошує на конференцію "Відбудова України: чому не слід відкладати до перемоги"

Чотириденний робочий тиждень чи 120 годин на тиждень. Як люди працюватимуть невдовзі

Чотириденний робочий тиждень чи 120 годин на тиждень. Як люди працюватимуть невдовзі

Середа, 24 липня 2019, 09:00 -
singularityhub.com
Праця з дев'ятої ранку до шостої вечора відходить в минуле. Їй на зміну ідуть вільний графік та короткий робочий тиждень. Правда, не скрізь і не для всіх.

Світ змінюється, змінюється і робота. Якщо попереднє покоління прагнуло стабільності, працюючи з дев'ятої ранку до шостої вечора на одній роботі все життя, то зараз підхід людей до роботи змінився.

Раніше вся робота була п'ятиденною рутиною. У 21 столітті організації пропонують своїм працівникам різні опції співпраці. Вони ще не перестали наймати людей у штат, але вже почали користуватися аутсорсингом, незалежними підрядниками, краудсорсом і багатьма іншими опціями.

Армія вільних художників росте  

Це підтверджує компанія Deloitte у своєму дослідженні. За її даними, число альтернативних працівників зростає: більше третини зайнятих у США працюють на допоміжних, тимчасових, проектних або контрактних засадах.

У компанії відзначають, що кількість людей, які працюють поза штатом, зростає, а число штатних співробітників скорочується, і це світова тенденція.

Реклама:

За прогнозами, до 2020 року частка фрилансерів на американському ринку праці досягне 16%. Для порівняння: у 1995 році ця цифра становила 6,7%. Частка співробітників з повною і частковою зайнятістю буде зменшуватися.

Зростає фриланс і в Україні. За даними українського сервісу Freelancehunt, у 2018 році число зареєстрованих на платформі фахівців збільшилося на 100 тис або на 45% до 320 тис. Кількість замовників зросла на 35 тис, кількість проектів — на 30 тис, а сумарний бюджет — на 60 млн грн.

Крім того, багато фрилансерів працюють на зовнішні ринки на зарубіжних сервісах, наприклад, на UpWork. Найпопулярніші напрямки діяльності фрилансерів в Україні у 2018 році — дизайн, робота з текстами, програмування.

П'ятиденка за чотири дні

У 1929 році британський економіст Джон Мейнрад Кейнс передбачав, що наступні покоління будуть працювати не більше 15 годин на тиждень. Його пророцтво не збулося, але людство рухається в цьому напрямку.

Піонером у скороченні робочого тижня був Генрі Форд, який зменшив кількість робочих годин з 60 до 40. На його думку, втома від монотонної фізичної праці негативно позначалася на результативності підприємства. З тих пір ідея 40-годинного робочого тижня прижилася в багатьох країнах.

Ідея чотириденного робочого тижня обговорювалася ще у 1970-х роках, але перевіряти її почали лише недавно. Компанії по всьому світу провели дослідження, щоб з'ясувати, як таке скорочення робочого тижня вплине на ефективність співробітників і їх професійне вигорання.

Почали експеримент у страховій компанії Perpetual Guardian в Новій Зеландії, де, в результаті, відзначили зниження рівня стресу у персоналу і підвищення рівня інтересу до роботи. Продуктивність компанії збільшилася на 20%, внаслідок чого вона перейшла на чотириденний графік.

У німецькій компанії Planio відзначили, що співробітники, яких перевели на чотириденний робочий тиждень, почали краще працювати.

У Федерації британських профспілок підтвердили такий висновок, зазначивши, що новий режим праці не змушує людей розриватися між роботою та особистим життям.

Ідею переходу на чотириденний робочий тиждень підтримали і на Всесвітньому економічному форумі в Давосі у 2019 році.

Так, американський психолог Адам Грант відзначив підвищення лояльності співробітників, здатність зосередитися на завданнях і зростання креативності, а нідерландський економіст Рутгер Брегман — підвищення продуктивності.

Вишенькою на торті стало дослідження британського аналітичного центру Autonomy. Експерти зробили висновок, що кожна година роботи негативно впливає на клімат, а одним із способів зупинити глобальне потепління є скорочення днів у робочому тижні до чотирьох.

Проте це означає, що за чотири дні людина повинна заробити стільки, аби прожити сім днів і зробити певні накопичення, а це можливо тільки в країнах з високорозвиненою економікою.

До того ж, чотириденний робочий тиждень стосується тільки людей розумової праці, які потребують більше часу на відновлення. Людям, робота яких пов'язана з фізичних працею, це не загрожує. Крім того, є сектори, де такий графік неможливий, наприклад, торгівля, сфери послуг та розваг.

Зворотний бік Місяця

Однак тенденція працювати менше панує не скрізь. Поки всі прагнуть до більшої свободи, у Китаї продовжує функціонувати схема "996" — робота з дев'ятої ранку до дев'ятої вечора шість днів на тиждень.

Особливо це стосується ІТ-індустрії. Там жива традиційна корпоративна культура, коли працівник не може піти з роботи раніше за керівника.

Читайте також
Як керувати міленіалами. Поради професора IESE Business School
Трудові мігранти. У яких державах українцям працювати вигідніше

Буває зовсім екстремальний графік — 910.57: з дев'ятої ранку до 10:30 вечора сім днів на тиждень, але тоді співробітники нерідко потрапляють в реанімацію.

Така схема працює не тільки в Китаї. Ілон Маск, наприклад, працює 120 годин на тиждень, залишаючи лише кілька годин на сон.

Практика "працювати більше, щоб домогтися успіху" характерна для всіх країн. Час — це інвестиція з надією на більш високий дохід і вільний графік в майбутньому.

Працює ця схема і в Україні, де навіть у вільний від основної роботи час люди беруть додаткову роботу. Хоча, скоріше, не як інвестицію в майбутнє, а як бажання заробити додаткову гривню.

Утім, скільки працювати і як заробляти, кожен вирішує сам. У 21 столітті вибір є.

Реклама: