Тест. Правда чи міф: що ви знаєте про засоби захисту рослин?
За підтримки BASF

Тест. Правда чи міф: що ви знаєте про засоби захисту рослин?

Вівторок, 9 квітня 2019, 15:26 -
BASF SE

Рівень урожайності усіх культур значно нижчий без застосування препаратів, крім того, ризик втратити врожай чи отримати продукцію низької якості без них суттєво зростає.

Сучасні компанії-виробники агрохімії пропонують широкий спектр препаратів, які допоможуть захистити рослини практично від будь-яких шкодочинних об’єктів. При цьому, якщо правильно і відповідально вносити ЗЗР, – це безпечно як для довкілля, так і для людей.

Що є основою ваших знань про засоби захисту рослин – факти чи стереотипи? Чи впорались би ви із невеличким фермерським господарством завбільшки кілька тисяч гектарів? Пройдіть тест та дізнайтеся!

1. Ви тільки починаєте нарощувати земельний банк, на цей момент ваше поле – 3000 га. Чи потрібні вам засоби захисту рослин, чи почекаєте, коли у вас буде принаймні 10 тис. га?

BASF SE

2. Ви не на жарт задумались про застосування ЗЗР, аж тут ваш бухгалтер підняв вічну тему – гроші: чи доцільно витрачати їх на засоби захисту рослин? Що ви скажете бухгалтеру?

3. Якось вашій тещі на очі потрапили ціни на ЗЗР. Вона запропонувала вам допомогти із прополюванням посівів, щоб ви могли зекономити хоча б на гербіцидах. Як ви вчините?

4. Після дискусії із тещею, бабусею та Іваном Петровичем ви дійшли висновку, що ЗЗР вам таки потрібні. Які засоби ви оберете?

basf

5. Як ви будете зберігати ЗЗР?

BASF SE

6. Як ви будете вносити ЗЗР на вашому полі?

7. Обробка пройшла успішно, шкідники кинулися врозтіч із ваших угідь. Раптом ваші працівники нагадали, що на полі потрібно завершити деякі ручні роботи, і чим швидше, тим краще. Через який час після обробки робітники можуть безпечно вийти на поле?

8. Окей, ваші посіви і працівники у безпеці, але у вас залишилась тара від ЗЗР. Що будете робити із нею?

9. Ваш сусід, фермер Іван Петрович, ходить по полю із телефоном і фотографує свою кукурудзу. Коли ви поцікавилися, що він робить, Іван Петрович пояснив, що скачав програму для моніторингу стану посівів. Ваша реакція:

BASF SE

10. Іван Петрович запропонував вам трішки зекономити і купити замість звичних ЗЗР генерики. Як вам така ідея?

Підпишіться на наші повідомлення!