По всій Україні 16 травня діятимуть погодинні відключення світла – "Укренерго"

Середа, 15 травня 2024, 20:40 -

"Укренерго" запровадив графіки погодинних відключень впродовж доби 16 травня по всій Україні для побутових та промислових споживачів.

Про це повідомляє пресслужба "Укренерго".

"З 00:00 та впродовж доби 16 травня по всій Україні для побутових та промислових споживачів будуть діяти планові обмеження - графіки погодинних відключень (ГПВ)", – йдеться в повідомленні.

В "Укренерго" пояснюють, що це допоможе зробити контрольовані відключення більш передбачуваними для споживачів, а роботу енергосистеми більш безпечною. 

Реклама:

Зазначається, що диспетчерський центр "Укренерго" вже довів до обленерго ліміти споживання для кожного регіону. 

Отримати інформацію про те, як саме будуть діяти обмеження споживання у вашому регіоні, можна буде в кабінеті споживача, на офіційних сайтах обленерго, а також на їхніх сторінках у соцмережах.  

Додається, що причиною обмежень є збільшення споживання електроенергії під час похолодання. Відповідно потужностей українських електростанцій недостатньо через наслідки п’яти ракетно-дронових атак, здійснених РФ по українській енергосистемі з 22 березня. 

Реклама:

Нагадаємо:

Внаслідок важкої ситуації в енергосистемі застосовані екстерні відключення світла на Київщині, Одещині, Дніпропетровщині, Донеччині та столиці.

Реклама: