Програма "єРобота": держава інвестувала 5 мільярдів на підтримку бізнесу

Вівторок, 21 листопада 2023, 17:27 -

Уряд у рамках грантової програми "єРобота" інвестував у розвиток малого та середнього бізнесу 5 млрд грн. Загалом гранти отримали майже 9 тис українці.

Про це повідомляє пресслужба міністерства економіки.

"Гранти від держави на старт або розвиток бізнесу за проектом "єРобота" вже отримали майже 8 753 українців. Понад 2 тисячі з них взяли грантові кошти саме на відкриття власної справи, інші - на масштабування бізнесу, нарощування виробництва, розробку й запуск нових напрямків", – зазначила міністерка економіки Юлія Свириденко. 

 
Фото: мінекономіки

За словами Свириденко, держава інвестувала в активізацію підприємництва через гранти 5 млрд грн. Ці інвестиції також сприяли покращенню ситуації на ринку праці, адже отримувачі грантів, реалізуючи свої проекти, створять близько 35 тис нових робочих місць.

Реклама:

Загалом з початку запуску проекту у липні 2022 року:

  • за програмою "Власна справа" - видано  8 013 мікрогрантів на 1,9 млрд грн;
  • на розвиток переробних підприємств - видано 487 грантів на 2,5 млрд грн;
  • на садівництво та розвиток тепличного господарства - видано 133 гранти на 555 млн грн;
  • ветеранам та членам їхніх родин - видано 120 грантів на 45 млн грн.

У міністерстві додають, що подати заявку на отримання гранту можуть як діючі підприємці, так і люди, що не мають досвіду ведення бізнесу. "Заяви подаються через портал Дія разом з бізнес-планом. Обов'язковою умовою отримання гранту є створення нових робочих місць - від 1-2 при наданні мікрогранту до кількох десятків при наданні грантів за іншими програмами", – йдеться в повідомленні. 

Нагадаємо:

Реклама:

За понад 15 місяців дії урядової грантової програми "єРобота" держава інвестувала в розвиток малого й середнього бізнесу 4,4 мільярда гривень. Гранти на започаткування або розширення своєї справи отримали 8 тисяч підприємців.

Реклама: