Британські літаки захищають кораблі з українським зерном від нападу з боку РФ – ЗМІ

П'ятниця, 8 вересня 2023, 20:14 -
 
getty images

Літаки королівських ВПС останніми тижнями –  після російських атак – захищають вантажні судна, що перевозять зерно з України.

Про це повідомляє британське видання The Telegraph.

Міністерство оборони Британії активізувало свою діяльність після того, як РФ почала атакувати зернову інфраструктуру в липні, після скасування "зернової угоди". 

"Ми використовуватимемо нашу розвідку, спостереження і рекогностування для спостереження за діяльністю Росії в Чорному морі... У рамках цих операцій зі спостереження літаки ВПС Великої Британії здійснюють польоти над цим районом, щоб утримати Росію від завдання незаконних ударів по цивільних судах", – цитує видання інформацію з Даунінг-стріт.

Реклама:

Про це стало відомо після того, як уряд Великої Британії оголосив про проведення в листопаді міжнародного саміту з продовольчої безпеки, що покликаний з'ясувати "причини відсутності продовольчої безпеки та недоїдання".

Читайте також: День народження "зернового коридору" і день кінця. Як Україна знову опинилася в морській блокаді та чим це загрожує

Нагадуємо

Реклама:

Президент Європейської ради Шарль Мішель заявив, що Росія має припинити блокаду й обстріли українських портів, оскільки блокада експорту українського зерна ставить під загрозу голоду життя близько 250 млн осіб у країнах, що розвиваються.

Реклама: