Витрати роботодавців США на охорону здоров'я у 2024 році зростуть на рекордний рівень

Четвер, 21 вересня 2023, 20:45 -

Американські роботодавці готуються до найбільшого за останні десять років зростання витрат на медичне страхування у 2024 році.

Про це пише Reuters.

Консультанти з питань пенсійного забезпечення з компаній Mercer, Aon та Willis Towers Watson прогнозують, що витрати роботодавців на охорону здоров'я зростуть на 5,4%-8,5% у 2024 році через медичну інфляцію та стрімке зростання попиту на дорогі ліки.

Опитування, проведене Mercer, підрозділом Marsh, показало, що понад дві третини роботодавців або не планують перекладати будь-яке зростання витрат на своїх співробітників, або перекладатимуть менше, ніж очікується у 2024 році.

Реклама:

За 12 місяців до серпня споживчі ціни в США зросли на 3,7%, порівняно з піком у 9,1% у червні минулого року. Втім, зростання цін на медичні послуги зазвичай відстає від загальної інфляції, оскільки контракти між страховиками та лікарнями щодо цін на процедури підписуються за кілька місяців, а то й за рік наперед.

З прогнозованого збільшення витрат роботодавців на охорону здоров'я на 8,5% в наступному році, Aon очікує, що 1 % припаде лише на препарати для схуднення.

Крім того, роботодавці все частіше використовуватимуть ШІ, щоб допомогти скоротити витрати на адміністративний персонал, оскільки вони шукають способи пом'якшити зростання витрат.

Реклама:

Нагадаємо:

У квітні річна інфляція сповільнилась до 4,9% проти 5% у березні - це вже десятий місяць поспіль, коли зростання цін сповільнилося.

Реклама: