Найбільші єгипетські музеї та історичні пам'ятки перестали приймати готівку для оплати вхідних квитків

Середа, 7 червня 2023, 19:57 -

Міністерство туризму та старожитностей Єгипту опублікувало циркуляр, згідно з яким низка археологічних пам'яток і музеїв тепер застосовують систему безготівкової оплати для купівлі вхідних квитків. 

Про це повідомляє Egypt Independent.

"Готівкові платежі призупиняються в повному обсязі, операції здійснюються за допомогою безготівкових розрахунків", - йдеться в повідомленні.

Міністерство заявило, що це є продовженням його плану всеосяжної цифрової трансформації та допомоги єгипетській державі перейти на безготівкові платежі.

Реклама:

Наразі система поширюється на відвідування пірамід Гізи, цитаделі Салах ад-Дін аль-Айюбі, недобудованого обеліска і храму Едфу, міста Ком-Омбо, острова Філе і скелі Абу-Сімбел в Асуані, Єгипетського музею на Тахрірі і Нубійського музею.

Як пояснили в міністерстві, для купівлі квитків безготівково є кілька способів. Для туркомпаній - купівля через Центр продажу квитків при Мінтуризму Єгипту, або переказом з рахунку на рахунок, або банківською картою. Також можлива оплата квитків уже на місці гідом, представником туркомпанії - за допомогою картки єгипетського банку, або купівля квитків онлайн на сайті Egy Monuments.

Самостійні туристи можуть оплатити квитки банківськими картами в касах або автоматах, а також онлайн.

Реклама:

Нагадуємо:

До війни Єгипет був серед найпопулярніших туристичних напрямків в Україні.

Економічна правда

Реклама: