Рада скасувала ПДВ і мита на ввезення безпілотників, тепловізорів і рацій

Понеділок, 6 лютого 2023, 15:44 -

Верховна Рада прийняла за основу і в цілому законопроєкти №8360 та №8361-д щодо звільнення від ПДВ та мита на ввезення коптерів, тепловізорів, коліматорів та приладів нічного бачення та рацій.

Про це повідомив у Telegram перший заступник керівника Комітету ВР з питань податкової та митної політики Ярослав Железняк.

За його словами, за зверненнями волонтерських організацій, додали рації.

Документи підтримали 331 та 326 нардепів відповідно.

Реклама:

"Зняли всі бюрократичні обмеження по імпорту цих важливих для нашої оборони товарів. Закон розроблявся разом з волонтерськими організаціями", - написав Железняк.

Відповідно до законопроєктів, тимчасово - на період дії воєнного стану в Україні, але не більш як до 1 січня 2024 року - звільняються від оподаткування ввізним митом та ПДВ операції з ввезення на митну територію України БПЛА, оптичних та коліматорних прицілів, прицілів нічного бачення, тепловізійних біноклів, монокулярів та приладів нічого бачення.

При цьому пільги не застосовуватимуться до товарів, що мають походження з країни, визнаної державою-окупантом та/або державою-агресором, та ввозяться з території держави-окупанта чи з окупованої території України.

Реклама:

Читайте також: "Воювали б зараз за Дніпро, а не за Бахмут". Як "весільні дрони" допомагають Силам оборони

Нагадаємо:

У парламент внесли законопроєкти №8360 та №8361 щодо сприяння ввезенню та звільнення від ПДВ та мита: коптерів, тепловізорів, коліматорів та приладів нічного бачення.

Економічна правда

Реклама: