В енергосистемі зберігається значний дефіцит потужності – Укренерго

Неділя, 18 грудня 2022, 11:39 -
 
getty images

На ранок неділі, 18 грудня, триває процес відновлення роботи енергосистеми, проте обсяги споживання електроенергії збільшились у порівнянні з суботою, що вплинуло на показники дефіциту в систем.

Про це повідомляє пресслужба НЕК "Укренерго".

На дефіцит в енергосистемі вплинули як пошкодження об’єктів енергетичної інфраструктури під час 9 ракетного удару, так і сезонне зниження температури.

Крім того, атомні станції вийшли на планову потужність. Виняток – окупована Запорізька АЕС продовжує знаходитись в режимі зупинки блоків. 

Реклама:

"Всім  обленерго доведені ліміти споживання.  При їх перевищенні можуть бути застосовані аварійні відключення", – зазначають в "Укренерго". 

Щоб отримати інформацію щодо відключень по своєму регіону, необхідно стежити за повідомленням операторів системи розподілу (обленерго). Перелік обленерго можна знайти за посиланням http://bit.ly/3tGVpah.

Додається, що погодні умови (посилення морозів, сильний вітер) ускладнюють ремонтні роботи, які тривають по всій Україні в високовольтних та розподільчих мережах, і на електростанціях.

Реклама:

Нагадаємо:

До України надійшов вантаж енергетичного обладнання від Азербайджанської Республіки для підтримки енергетичного сектору, зокрема, в регіонах, які найбільше постраждали від російських атак.

Реклама: