"ДТЕК Енерго" викупить євробонди на $32,5 мільйони за ціною 24% і нижче

П'ятниця, 4 листопада 2022, 15:32 -

Компанія ДTEK Finance plc ("дочка" ДTEK Energy) за результатами проведеного аукціону викупить єврооблігації на 32,507 млн дол за ціною 24% від номіналу та нижче.

Про це у повідомленні компанії на Ірландській фондовій біржі, пише "Інтерфакс-Україна".

У повідомленні компанії на біржі йдеться, що розрахунок за зробленою пропозицією відбудеться 10 листопада 2022 року.

При цьому після погашення пропозиції сукупна номінальна сума облігацій, що перебувають в обігу, становитиме 1 млрд 516,874 млн дол.

Реклама:

У травні 2921 року "ДТЕК Енерго" завершив процес реструктуризації кредитного портфеля, який передбачає конвертацію випуску єврооблігацій та основної суми банківського боргу на суму понад $2 млрд у нові єврооблігації.

"За умовами реструктуризації, частину заборгованості з єврооблігацій "ДТЕК Енерго" було конвертовано в єврооблігації "ДТЕК Нафтогаз" у сумі $425 млн зі ставкою 6,75% річних та терміном обігу до 31 грудня 2026 року.

Решту заборгованості було конвертовано в нові єврооблігації "ДТЕК Енерго" на загальну суму $1,645 млн зі ставкою 7% та терміном погашення 31 грудня 2027 року.

Реклама:

У 2021 році "ДТЕК Енерго" у грошовій формі виплачував купон за процентною ставкою 1,5% річних, решту купона розміром 3,5% річних було капіталізовано та додано до основної суми боргу. Запропоновані виплати на 2021 рік відповідають кризовій ситуації в українській енергетиці, наголошувала компанія", - нагадує "Інтерфакс-Україна".

ДТЕК створений у 2005 році для управління енергетичними активами групи "Систем Кепітал Менеджмент" (СКМ, Донецьк) Ріната Ахметова. Корпорації делеговано функції зі стратегічного управління підприємствами групи, що становлять вертикально інтегрований ланцюжок із видобутку і збагачення вугілля, виробництва та реалізації електроенергії.

Нагадаємо:

Повідомлялось, що "ДТЕК Енерго" планує повністю виплатити 29,5 мільйонів доларів відсотків за облігаціями у вересні.

Економічна правда

Реклама: